Erkek adam kız arkadaşının çantasını taşır mı?

Beyler bu sorum size... bayanlar sizde cevap verebilisiniz...erkek adam kız arkadışının çantasını taşır mı sizce ? ben şahsen taşımam...

Güncellemeler:
ben hiç sevmem böyle şeyleri centilmenlikle ne alakası varsa artık anlamadım gitti :)
ben öyle saçmalıkları sevmem ama millet yaptgımı düşündüğü için paylaştıgımı düşünyor erkek adam dediğin sadece erkek olur ne o çocuk gibi ver taşıyayım çantanı senin erkekliğinden şüphe ederim ben o zaman...
link dinlemeye değer arkdaslar... :)

0|0
56|78

En İyi Kız Görüşü

• ya çanta bayanların bir kombinidir bunu erkek nie taşısın kii... bişey için tut 2 dk dersin o ayrı fakat sokakta sen boş gezion erkeğe çanta taşıtıyorsun hoş değil... o zaman çanta yanına alma... elindeki poşetleri tutmak isterse o ayrı...

9|9
    4|0

Kızlar Ne Diyor 55

• Ben o erkeklerin yerinde olsam "Taşıyamayacağın çantayı ne diye alıyon yanına" diye önce bi azarlar, ondan sonra da "Al taşı cezanı çek bir dahakine eline her geçirdiğini çantaya atmazsın belki" derdim... Bu iş erkek kız meselesi değil, hani gerçekten yükün ağır olur yanındaki kişi taşımayı teklif eder tamam taşısın ama diğer türlüsü baştan sona şımarıklık...

0|1
    0|0
    • tabiki de haklısınız sizinle gurur duymalı sevgiliniz varsa :)

• kadermiz aynımış :) onlara cevap yorum yapmaya eriniyorum zaten :)

• gurur duydum seninle

• "erkek" adam sevgilisinin çantasını taşır. ha ama ne zaman taşır öyle küçücük bişiyi bende vermem de çantam büyük oluyor ağır oluyor kolum yoruldumu o taşıyor zorla tabi =/

0|1
    0|0
  • cevaplara şöyle bir baktım da çanta taşımayı homoseksüelliğe kadar taşıyanlar olmuş..şekilciliktir bunun adı..önemli olan ilişkideki rollerdir..

ihtiyacı olmuş, yada kız yorulmuş yada biraz şımarmayı çanta taşıtmak sanmış..diğeri de bir iki dk tutmuş yada taşımış ne fark eder? taşısın yada taşımasın demek bana düşmez,o onların kararı..

benim dikkatimi çeken "abi,elalem neder?" e bu kadar önem verilmesi..

sallayın gitsin..ilişkinin tadını çıkarın..nasıl mutluysan öyle..

1|2
    0|0
    • erkek olmalı erkek dediğin ne o öyle çantanı taşıyailbir myim demek çocuklar gibi :)

• bence taşır bu kibarlıgının göstergesi

1|3
    0|0
    • ilginç :) kibarlık ?

• tabi. düşünsene avmde saatlerce gezdiniz kız birsürü şey aldı hepsini kendi elinde mi taşıycak? yardım etmiycek misin? ya da çantası çok ağır. uzun bi yol var taksi araba yok yürümek durumundasınız. bi süre sonra çok yoruldugunu hissettin. sen de ellerin boş boş yürüyosun. çantayı almayı teklif etmez misin? kibar bir davranışın göstergesi değil midir bu?

• şehir dışı bi yere gidince çantam haliyle daha ağır oluyo ve bazen taşıyo hatta çoğu zaman çantam ağırsa taşır

0|0
    0|0
  • En nefret ettigim seylerden biri canta tasiyan erkek

Digeri tuvalet onunde bekleyen erkek

1|1
    1|0
    • tebrik ederim :) sizin gbi bir sevgilim olsun canımı yesin :)

• İhtiyaç durumlarında sadece tutabilir çantamı ...

0|1
    0|0
  • Zorunluluktan yardım amacıyla tutabilir ama erkeğin bir kızın çantasını durduk yere taşıması çok saçma. Ha tabi alışveriş yapılmıştır, yorulmuştur, kolu kırıktır vs. o zaman taşınabilinir. Ben erkeğin hesabı ödemesine de saçmalık olarak bakıyorum, alman hesabı aşktır :)

0|0
    0|0
    • aynen ve aynen katılıyrum :)

• Bunu gaylikle karıştıracak kadar cahil olmayın benimde hoşuma giden bir davranış değil ama gaydir demiyorum. Hem gay arkadaşlarım da var, gayleri bir hakaret malzemesi olarak kullanmayınız. Mesela Kısa kollu gömlek giyen erkekten nefret ediyorum ama her önüme gelene söylemiyorum.

• hayır ya kim çıkarmış bu adeti bilmem ama hiç iyi etmemiş. adam dediğin adam olcak yanımda kızla gezdiğimi düşünürüm bi an.

0|0
    0|0
  • hehe fena olmaz:)))

0|0
    0|0
    • olabilir sizin düşünceniz ama benim gibi erkek çıkmasın karşınıza yoksa taşımaz :)

• eğer konu bayan çantalarıysa ona ben de karşıyım. ama sırt çantası gibi ağır olabilecek şeyler taşıyosa bence alınması gerekir. bilmiyorum yanında sevgilin ağır bi çanta taşırken senin boş gezmeyi ne kadar gururuna sığdırabilirsin.

0|0
    0|0
  • Sevgilim beni bile tasir. Bunlar kucuk seyler. Kucuk hesaplar :((

1|0
    0|1
  • asıl erkek adam taşır işte)

1|2
    0|0
  • bence kibarlık yönünden taşımak için sorulur ama durup dururken sen çantamı taşı diye bir kavram yoktur varsa da saçmalıktır bence ..

0|0
    0|0
  • Çantalar bize mi ait yoksa erkeklere mi ? Tabikide bizim taşımamız gerekiyor. Erkeğin taşıması gerektiğini düşünmem, lüzmu yok. Bişey olur 2 dakika tut dersin tutabilir ama, sevgilisine çantasını taşıttıran bir bayan sadece egosunu tatmin eder, erkeğin ise egosunu zedeler. Bence..

0|0
    1|0
  • bu centilmenlik olayını iyice abartıyorlar ya...çanta taşımak ne be...zor geliyosa takma..zorunlu bi durum olmadıkça böyle şeyleri yapan erkekler itici gelmiştir hep...

0|0
    0|0
  • valla bu sıralar çok görüyorum erkeklerin elinde bayan çantasını :) geziyolar ama çanta erkeğin elinde yani bir ihtiyaç durumu yok . çok saçma bence . rahat gezmek istiyosam çantamı almam yanıma alırsam da kendim taşırım. ama ihtiyaç hallerinde beş on dakika tutmasında bi mahsur yok

0|0
    0|0
    • yani :) dediğin yer tahminim ya ege yada ankara , bursa istanbulda olabilir :)

• çooook :D

• kıyamet alameti ya :) kaç ordan bence :) her erkeğe de inanma önce bir erkek mi sor :)

• Tutmasi gerekir 5 10 dk tutarda kızın kolundakını nedn erkek ver ben tasıyım veya kız al sen tası gibi bşy olsunki sacma.

0|0
    0|0
  • çantam pembe renkli ciciş çantalarından değil bazen sırt çantam oluyor onu taşır :D ya da poşetim varsa taşır onun dışında ağır değilse taşması saçma

0|0
    0|0
  • Kız adam gibi kızda zaten kendi çantası kendi taşır, taşıyamayacağı çantayı yanına almaz.

0|1
    0|0
  • valla yorulunca biraz sen taşırmısın aşkım diyorum taşıyor tabi hep yaptığım bi davranış değil çünkü sonuçta karşıdaki insan da bi erkek elinde pembe çantayla gezmesi ne kadar doğru olur :))

0|0
    0|0
  • eğer yanındaki bayan taşıyamayacak durumdaysa taşır. ya da bir iki dakika tutar bayan işini görür. daha da taşımasına gerek yok bence.

0|0
    0|0
  • ne bulmayı umud edıyorlar acaba :)

0|0
    0|0
    • bende düşünüyorum ama bir türlü sonuca varamıyorum :)

• taşımasın ya ne o öyle nonoş gibi

0|0
    1|0
    • haklısınz bende onu kastettim gördüğümde iğreniyorum :)

• aaa taşıyanlar mı var bide ben hiç görmedim daha ilahi güleceğim yokdu

• ama sizde haklısınız onların erkek olup olmadıgını bilmeden konuşmam ve onları yargılamam çok yanlış :)

• en iyi cevaba katılıyorum.. onun dışında sacmalık yani ..

0|0
    0|0
  • Evet tasir hicte gocundugunu gormedim...

0|1
    0|0
    • bence saçma yanında erkek gibi dursun totoş gibi değil :)

• Malesef ot gibi heryerden bitiolar.

• Çantayı niye dışarı götürüyorsun o zaman ?

• taşımayın zaten çok komik oluyor hiç hoşlnmıyorum

0|0
    0|0
  • çantayı erkek taşısın die kız koluna almaz aksesuar kombine niyetine takıyor..merak etme sana taşıtmaz kız hem taşısan nolur nevar bunda.

0|0
    0|0
  • taşır bal gibi taşır hatta süper bir manzara olur :)

bende onu yaradana kurban olurum.

0|0
    0|0
    • yok ya o kadr değil vur dedik öldürdün sen de :)

• Niye çanta alıyorsunuz abi o zaman mal mısınız ? Kıyafetinizle uyumlu olsun diye alırsınız, dısarıya hava atmak amacıyla çıkarsınız. Yorulunca da ver sevgiliye. Kezbansınız ha tam

• kbvkbv01 isimli arkadaş : senin yanlız olduğun belli. o yüzden sataşıyorsun ona buna. sen önce bir bayanla nasıl konuşulur onu öğren.

• Taşısanız öleceksiniz sanki...!

0|0
    0|1
    • ben en iyi cevaptaki yoruma katılıyorum çanta aksesuardır bayan taşımalı eldeki poşet ıvır zıvır diğerlerini taşıyablir erkek o ayrı hatta ağır veya çok poşet varsa yardım mutlaka etmelii

• kim ben mi öleceğim pardon çanta bayanın aksesuarı mı yoksa erkeğin mi ?

• Kızlar Devam
    25

Erkekler Ne Diyor 78

• adamlığı çantayla mı ölçüyorsunuz?

Çin'de bu dediğiniz oluyor, kızlar cicili bicili çantalarını erkeklere taşıtıyorlar. kimse de dönüp bakmıyor. sorun bizde mi onlarda mı?

2012 bitiyor biz hala nelerle uğraşıyoruz. her şey kafada

0|1
    0|0
  • Eğer ağır bir çantası, valizi ya da poşeti varsa mutlaka taşımayı teklif ederim. Ama aksesuar amaçlı elinde tuttuğu bomboş çantayı zor duruma girmediği sürece taşımam. Keyfinden boş çantayı bana taşıtmak isterse o zaman çantayı neden yanına aldığını da sorarım.

0|0
    0|0
  • canta taşımak istiyosa kendi taşısın ben niye taşıyım centilmenlikle yalakalığı karıştırmamak lazım ben ona diyomuyum emaneti taşı diye. ha işi vardır ayakkabı bağlıycak yada lavaboya girecek 2 dakka alırım elime ama taşımam onu. alır beklerim. hem o kadının aksesuarı tamamlayıcısı niye ben alıp dallama gibi gezineyim ortada.

0|0
    0|0
  • anormal bir durum varsa o anlık taşırımda yoksa işim olmaz

0|0
    0|0
  • erkeği sadece çanta ve poşet taşıyan bir at olarak gören kızlar var. zaten o tip kızlar da aradıklarını buluyorlar. erkek karaktersiz olduktan sonra herşeyi yapabilir. zamanında bu sitede "köle olmak istiyorum" diyen birkaç kendini bilmez arkadaş vardı şimdilik kapattılar çenelerini... arz talep dengesi sevgili kardeşim. sen yapmazsın ben yapmam ama bunu yapacak erkek çok...

0|0
    0|0
  • Taşımakta zorlanacağı pazar çantası veya alış verişi abattığı için taşıyamadığı çantaları varsa yardım ederim, yoksa sırf centilmenlik olsun diye çantasını taşımayı teklif etmem.

0|0
    0|0
  • Erkeğin kadın çantasını taşıması hoş görünmüyor. Bir kadın çantası ne kadar ağır olabilir ki sonuçta. Ama, zorunlu durumlarda elbette taşınır. Söylemeye bile gerek yok.

Asıl benim değinmek istediğim: Şu "erkek adam" lafı bana gerçekten itici geliyor. Arka planında "taşfırın erkeği", "üstün cinsiyet" gibi alaturka çağrışımlar yaptığı için sevmiyorum. Kaldıralım artık bu tamlamayı hayatımızdan. Haksız mıyım?

0|0
    0|0
  • Birakin bu Erkeklik metalarini. Erkek yeri gelir kadinini omuzunda da tasir, yeri gelir kadininin cantasini da tasir. Canta tasimamak erkeklik gostergesi degildir. Erkeklik farkli birseydir, kisacasi erkeklik adam gibi adam olmak demektir. Buda insanin icinden gelen birseydir. Disariya kanitlamasina gerek yoktur

0|0
    0|0
  • wc ye girerken verebilir, eğilerek birşey yapmak zorunda olursa verebilir, yani çantanın onu zorlayacağı yerlerde tabi ki alırım ama taşıyarak tabi ki yürümem.

0|0
    0|0
  • Taşıyorum. Hatta çantayı beğenirsem omzuma da takıyorum.

0|1
    0|0
  • tabiki taşımaz.Neden taşısın ki? Kız erkeğin laptop çantasını taşır mı mesela?

Ama , örneğin mağazada alışveriş yaparken erkek genelde sabit bi yerde oturduğu veya hatununun peşinde sallana sallana gezdiği için taşıyabilir.Sevgilisi regl olduğunda veya çok aşırı yorgun olduğunda da taşıyabilir. Ben bu gibi durumlarda eski kız arkadaşlarımın veya annemin çantasını taşıdığım/tuttuğum zamanlar oldu ve hiç de gocunmadım açıkçası.

0|0
    0|0
  • Erkek adam sevdiğini sırtında taşır çanta da neymiş. Ancak bu çanta taşıma işi 2 dk tutuver gibisiyse olur. Gün boyu buluşmada çanta taşıma işi erkekteyse zaten o ilişkide bir sorun vardır.

0|0
    0|0
  • işi varsa taşır ama kız gibi taşıma hee

sürekli süreklide taşımam tabii

0|0
    0|0
  • Taşırım her türlü taşırım onu bile taşırım ben ;)

1|0
    0|0
  • bence olay erkek adam olup olmamakla alakali degil. bi esin digerine yardimda bulunmasi ve centilmenlik olayi. yeri gelir benim cantami da karim tasiyabilir nolmus yani?

0|0
    0|0
    • saçma bence ...kaç kilo bu çanta valiz mi oldu... centilmen oluyosn hemen

• hcam tuvalete gider cantayi tut der tutarsin yuksek bi yerden iniyodur arabadan iniyordur elinden alirsin budur yani. bu kadarini yapamiyorsan zaten git marangozda yontsunlar az

• Karımın çantasını da taşırım, sırtımda da taşırım... Ama sevgilimin taşımam. Karıma gurur yapmam, erkeklik taslamam; çünkü karımdır.

0|0
    0|1
  • keyfi değilde bi zorunluluk varsa taşınır yoksa onun eli boşken bende çantasını taşıyamam yani bunun hiç bişeyle alakası yok bana ters :)

0|0
    0|0
  • Yani sonuçta çantayı omzuna al kırıtarak yürü gibi bir şey istemez heralde kız...Ne bileyim,yorulmuştur,hamiledir,hastadır,ayakkabısını bağlıycaktır.50 tane zaruri durum olabilir.Sevgilim dediğin insanın çantasını taşımakla erkeklik elden gidecekse ben skarlar öyle erkekliğe.Kaldı ki kız arkadaşın seni seviyorsa da öyle kullanmaz seni sürekli çantamı taşı falan demez...

Ha ama şunu da anladım ki taşımamak,kaba olmak daha çok prim yapıyor bizim ülkenin kızlarına :)

0|0
    0|0
  • erkek adam sadece erkek olur derken? yardımlaşma denilen bişey var. ve sadece kadınlar yardım etmiyo erkeklerde yapıyo böyle güzel şeyler. çantada taşınabilir yani ne var bunda? yalnızca sıkıcak kadar uzatılmamalı durum.

0|0
    0|0
  • yok canım sokakta değilde.. bir işi varsa illaki taşırım gocunmam kimin beni nasıl gördüğü umrumda olmaz.. mühim olan arkadaşımdır, ve yardımımdır..

0|0
    0|0
  • Ben taşırım ama herhangi bir sıkıntıda mesela der hayatım ayakkabımı ipini bağlayacam elbisemi düzeltecem dur şuracan birşey bakacam der öyle tutarım taşırım.

onun dışında hayatım al sen taşı bana hamballık oluyor derse işine bak adam hasta etme derin =):

0|0
    0|0
  • En fazla kıyafet alırken deneme odasına geçtiğinde tutarım yani tutarım sadece adım atmam :D

0|0
    0|0
    • olabilir ama bunların harici...

• yani ozaman benim cüzdanı o taşısın telefonları değiştirek filan liseliler gibi çantalrımızı değiştirek:Dohh ne güzel ya kızın çantası büyük cinslerdense ozamn yandık valla valiz gibi:)

• adam olmadığın içindir :)

0|0
    0|0
  • bi ihtiyaç halinde taşırsın yada kişisel çantası değilde elinde ağırlık yapacak başka bişi vardır taşırsın ama kadının omuz cantasını yolda yürürken haybeye taşımak bi kere güzel bi görüntü değil o pırıltılı çantalar bi erkek eline yakışmaz

0|0
    0|0
  • Rahatsızdır falan olur.. İki kayışı kavrayıp avucunun içine alacaksın.. Omuza asmak yok kayışı alıp dirseğe kıvırmak gibi hareketler yok.. Her şeyin bir şeyi var kardeşim sjhfsad

1|0
    0|0
  • çok saçma bence sonuçta kadın kendini tamamlaması için çeşit çeşit çantayı taşır erkeğin taşıması ne demek hiç anlamam karşıyımda

0|0
    0|0
  • Taşımam.. Gerekli hallerde, kısa bir süre tutabilirim sadece. Yoksa, tek koltukta iki karpuz taşıyan adamım lan, onu mu düşünücem.

Ama ben sigaramı telefonumu falan uzatıp, ''şunu bi çantana koysana'' falan diyebilirim aniden. :))

0|0
    0|0
  • iyi niyetle tasırda kulanılmak değil tabiki

0|0
    0|0
  • kol çantasını sen niye taşıcan ki seyahat çantası olsa taşırsın kol çantasını wc gider yada ne biliyim 3-5 dak işi çıkar elinde tutarsın ama taşımak olmazz

0|0
    0|0
  • bence senin erkekliginle iligli sorunlarin var :) hadi simdi bize dogrusunu anlat yoksa canta tasiyinca kendini kiz gibi mi hissediyorsun .. :))

0|0
    0|0
    • senin gibi kütüklere laf anlatana kadar eşşek sudan gelir ...

• ulan kutuk sen eline aldigin cantayla erkekliginden oluyorsunda ben bunu sana soyleyince mi kutuk oluyorum.. insan olmayi ogren biraz erkek olmayi degil..

• Erkekler Devam
    48
Yükleniyor...