Kullanmaktan bıkmadığınız bittikçe aldığınız size en çok yakıştığını düşündüğünüz parfüm hangisi?

kullanmaktan bıkmadıgınız bıttıkce aldıgınız sıze en çok yakıştıgını düşündügünüz parfüm veya parfümler hangileri vede aslla kullanmam kokusu burnunuza gelınce bıle sızı rahatsız eden parfumler hangileri? ve açık parfüm kullanıyorsanız ve beğeniyorsanız numarasını verebilir misiniz?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• adamlar bir şişeden nasıl geçiriyor ama

bir şişe 10-200 arası

daha pahalı olanları hiç saymıyorum bile

talep var ki satılıyor?hani fakirdik?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kenzo classic...tam 14 senedir kullanırım , arada değişiklik olsun diye başka parfümler de kullanırım ama o zaman da onu aldatmış gibi hissediyorrum kendimi sonra tekrar kullanırım Kenzo'yu ... Bitmeden alırım evde her daim mutlaka yarım veya kullanılmış 2-3 şişe vardır.

0|0
    0|0
  • hugo boss boss :)

0|0
    0|0
  • Sana Önereceğim Parfüm Lacoste muhakkak denemelisin çok güzel parfüm bu parfüm ü kullanan kızlara ayrı bi cekicilik katıyor :) ve yolda bu kokuyu hissettiğim an dönüp bakıyorum kimden geliyor diye :)

0|0
    0|0
  • 7 yıldır 212 men kullanıyorum lisenin basında tanıstım kopamadm halada aşıgım :))

0|0
    0|0
  • brüt diye bir parfüm var harbi uyuz olurdum hala varmı bilmem :S

şuan 3 çeşit parfüm kullanıyorum ve çok memnunum

oriflame nin ürünlerinden

0|0
    0|0
  • Armani gio

0|0
    0|0
  • joop... parfüm

1|0
    0|0
  • Ben Parfum imalatcisitim bana ten rengini soyle sana isimlerini veriyim;)

0|0
    0|0
  • Parfüm merakım yoktur pek. Geçende ilk kez parfüm aldım. Genelde hediye gelirdi de.

0|0
    0|0
  • Hayatimin parfumunu Solo loewe sanirdim ta ki costume national homme ile tanisincaya kadar :)

0|0
    0|0
  • blade -faster :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• En sevdiğim parfümüm link

Ama bunu denemek istiyorum link

0|0
    0|0
  • Issey miyake..

Her sıktığımda herkes sorar hatta artık benim imza kokum oldu bu..3 yıllık arkadaşım sorar senin bir kokun vardı diye o kadar yani :D

Ama bende değişik duruyor üstüme kaç kişi aldı böyle ferah ve fresh kokmadı..

Her koku herkeste aynı durmuyor..

0|0
    1|1
    • Ondan sonra neden eksi veriyorsun Süvarim. -1

• Sanmıyorum resmen öylesin sen. Makyajın dibine vuruyorsun ondan sonra da ben sadeyim mi diyorsun ? Hadi ama :)

• Makyajın dibi nerde dedim ki ?

• gvency absolutally

0|0
    0|0
  • Eternal Magic ve She (is sexy)'yi çok severim. :)

0|0
    0|0
  • ralph laurenin kokusu mükemmel ve genelde çok beğeniliyor.doldurma almak istersen david walker b115

0|0
    0|0
Yükleniyor...