Nasıl kas yapabilirim?

arkadaşlar 178 boyum ve 55 kiloyum. gayet zayıfım yanı. ama basenlerimde birikmiş yağlar var.üst bacağım kalın alt bacağım baya ince. alt bacağa kas yapmak ve basenlerimi sıkılaştırmak istiyorum.önerebileceğiniz egzersizler var mı? bisiklet ve yürüyüş gibi? google dan baya bir araştırdım ama tatmin edici pek bişey bulamadım. teşekkürler :) kısa yoldan sıkılaşmak ve kas yapmak için nelere dikkat etmem gerekiyo? Ağırlıkla mı çalışmalıyım?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yardim. edebilirim. spor. konusunda

0|0
    0|0
    • e buyur et. var mı önerdiğin egzersizler.

• Ellerini ensende baglayacaksin , daha sonra bir dizinin ustunde dur , bir dizin kirik. yerde dur , kalk ve diger dizini kirik. digeri geride , 40 tekrar yap gunde , ilk basta gunde 20 ile basla

• Sadece dedigin bolgede ise yarar

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardiyo Çalış.

Kadınlarda kas mikltarı az oldugu için çok çalışman lazım Çook

0|0
    1|0
    • ya daha da zayıflamak istemiyorum. protein ağırlıklı beslenip ağırlıkla çalışsam olur mu

• Zayıflamak için bu dediğini yap. Kas yapmakla ugrasma :)

• bisikleti ağır viteslerde kullanırsan bacakları ciddi anlamda sıkılaştırıp güçlendiriyo. buşekilde surekli bisiklet kullanan kız arkadaşlarım var. baya sıkı ve guclu bacakları var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aslinda cok kolay bende ayni sorunu yasiyodum ama simdi bacaklarim super fazla bisey degil yuruyus yapacaksin hergun 45dk duzenli geceleri yatmadam 80le basla sonra arttir ellerini one uzat otur kalk super sikilastiriyo

0|0
    0|0
    • squat diyosun. basenler gider mi ki öyle

• Kesinlikle eniyi cozum yillardir incelmedi basenlerim bu sekilde inceldi pantolon bedenim kuculdu mutluyum

• Evett

0|0
    0|0
  • Squat yap.

0|0
    0|0
Yükleniyor...