Sevgilimle ayrıldık ve çok kötü durumdayım. Lütfen yardım. okuyun

Merhabalar benim 4.5 aylık bir ilişkim vardı. Daha dün bitti. Gayet iyiydik ilk 2 ay. Sonra yavaş yavaş tartışmalar felan. Sürekli onun yaptıgı şeylerden dolayı tartışıyorduk. gerçekten ona karşı cok içten ve sadıktım. tek bir yalan bile söylemedim . lakin o öyle davranmadı. sürekli bir şeyler,söz verip yapamıyordu.

Neyse işte hergün tartışıyorduk nerdeyse, çok kırdı beni. Ben o kadar çok seviyordum ki, bak kalbim kırık, onar diyordum. Gönül almadan haberi yoktu. Neyse 10 gün önce tartıştık en son dedi birdaha üzmeyecem,bizi yok etmeyecem gibi şeyler söyledi. Tamam peki dedim.

İşte dün söz verdiği şeylerden birini yaptıgını gördüm. Tartışmaya başladık. oda alevlenıyordu, hatalı oldugu halde. ara verelim dedim. Tamam ver aranı hadi dedi. Bişey yazmadım. Akşam mesaj attm bitane, bısey sormak ıcın. neyse bıseyler dedi. İşte sen bitirdin bizi tamam mı sen, yaşadığım şeyler için pişmanım

( Öpüşmüştük) ahh ne salagım vs gibi şeyler dedi. hayatında kızabılecegın senın kalbını paramparca edicek biri yok mutlu ol vs böyle 3 4 tne mesaj attı. Sonra hıc cevap vermedım, sessiz kalmam iyidir dedim.

Neyse işte ortak bi arkadasımız var ona mesaj atmıs, bana mesaj atmasını cevap verıp vermedgımı soylermısın demıs. Onla ıyıyızdır, anlatt. cevap vermedi de dedm. Neyse sonra dusundum, Güzel bir mesaj yazdım. Bana ayırdıgın günaydınlar ve iyi geceler için çok teşekkür ederim vs gibi. hoşçakal dedim.

ondan sonra, işte mesaj attı 1 2 tane hiç cevap atmadım. sonra yine dedi: Hergün ben günaydın demişim gibi güne başla,iyi geceler demişim dimi yat falan. Cevap atmadım. Gece 4:37 gibi'de( Sonradan kalktıgını dusunuyorum) Beni kendine baglamamalıydın yapmamalıydın bunu dedi. Yine cevap atmadım.

Sizce ne yapmalıyım? O kadar emek verdim ben gerçekten,ayrılırsak ayrılan kısının o olmadıgını söylerdi eskiden,şimdide ayrıldı. Ne yapmam lazım, biraz bensizliği

tattırayım mı? Gerçekten değer bilmiyordu çünkü. Her tartışmada gönül almak yerine, oda alevleniyordu. Ne yaparsan yap ne halin varsa gör gibi şeyler söylerdi. Yardımlarınız lütfen.

Güncellemeler:
Uzun oldugu için,bosluk bosluk bıraktım. sıkılmayın diye.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• aynisini bende yasadim, senin gibi dusundum ve yaptim o baskasini buldu ben baskasini buldum yillar sonra pisman olduk ama is isten gecti, birak su oyunlari kalbinin sesini dinle al karsina guzelce anlat konus, ne istiyo amaci ne ogren. sende ona gore davran..

0|1
    0|0
    • çok denedim konuşmayı zamanında. Şuan konuşmak anlamsız geliyor.

Kızlar Ne Diyor 4

• hiç yüz verme pislige o anlar senin kıymetini zaten hiç merak etme . kızın kaybetme korkusu yokmuş demek ki :)

1|1
    0|0
  • Aşk böyle bızdıkların elnde madara oluyor. Tecrube olsun sana diyeceğim ama yaşınız genç böyle böyle olgunlaşacaksınız.

Kızda kaybetmeme korkusu yok. Kendini biraz çekip onu görmezden gelmeyi başarırsan, etekleri tutuşur bir ihtimal.

1|1
    0|0
  • önceLikLe bişi sorcam profiL fotosu orjinaL mi ?

0|1
    0|0
  • Bende haksız bile olsam alevlendiriyorm bu karakter meselesi galiba yani elimde olmadan yapıyorum bunu ama görünüşe bakılırsa seni seviyor oda.. Sadece fazla gurur yapıyor kendisini ulaşılmaz görüyor falan filan işte

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yoooo! İyi böyle. İkinizde gayet eğleniyor gibi görünüyorsunuz.

0|0
    0|1
  • özet geçseydin. Biraz uzun olmuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...