Spor arkadasi istiyorum?

Sporla profesyonel ilgilenenler ya da yapmak isteyip usenenler motive edelim birbirimizi. ciddi ciddi incelip sıkılasalimmm. gunluk yaptiklarimizi karsilastralim vs. Var misiniz.

Güncellemeler:
klasik Turk kadini gobek kalca basen bunlarin bir toparlanmasi gerek:) bu yonde gorus belirtin

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• olur nedne olmasın

0|0
    0|0
  • whatsapptan grup kurarsın artık bunca arkadaşla

0|0
    0|0
  • Motive olmak için en güzel yaptığım iş müziktir. Bir de çevreden bir kac olumsuz görüş almak. Benı spora yönlendiren sebep bir kızın oooo göbek yapmışz diyip göbegmde ellernı gezdirmesiydi:) onu dedikten sonra sıkı diyet ve spora başladım

0|0
    0|0
    • Useniyorum oyleyse yarin:D gaza gelmem lazim:(

• foton varsa yüzünü göstermeyip at sana bir kac küçük düşürücü söz söyleyeyim de gaza gel:) istemekle oluyor bir de. Ben 5 aydır diyet yapıp spor yapıyorum her gün hırslanıyorum kilo verince. Şimdi ideal kiloma geldim zaten ama alışkanlık oldu zayıfladıgım halde yine diyetteymişim gibi devam edıyorum. Halbuki istesem yerim abur cubur yaglı tuzlu ve hamur işi. Yaşam felsefesi olmuş şuan:)

• Yok almim ben kalsin :D

• 4 Senedir yapacam diyorum :ASDAS

bir kere nasıl olduysa bir salona girdim, o da sağlık raporu istedi. Alırsam raporu gidecem inş :D (3 yıl oldu :)

0|0
    0|0
  • hangi şehirdesin ?

0|0
    0|0
  • günde 10 km koşabilecekmisiniz :D

0|0
    0|0
  • Her gun 10 km kosar veya yururum , ayni sehirde olsak eslik ederdim 1 ayda ne kilon kalirdi ne birsey ustune karin bolgen acayip guzel gorunurdu

0|0
    0|0
  • böyle bir ekür lazım olduğu zaman iyi oluyo gerçekten bul kendın gıbı bırısını faydasını görürsünüz :)

0|0
    0|0
  • her türlü psikolojik destek veririm ama fiziksele karıştırma beni benim sporum bana yetiyorda artıyor :D

0|0
    0|0
    • Psikolojik destek de lazim saol:)

• Piffsss cabukbitti gaz:)

• bu kadarda yeter hangi spor için arıyorsun bu arada :D

• benim salonda olsaydın 1 ay zaman yeterdi bana :)

0|0
    0|0
  • Ben haftada 2 gün yüzmeye gidiyorum. Haftada bir futbol maçı. Nerdeyse hergünde koşuyorum. Baskette oynuyorum gerçekten yalan felan değil. İstediğini yapalım benden daha iyi spor yapanı bulamazsın.

0|0
    0|0
    • Ugrasir misin ki benimle.

• tamam kilo 5 kg fazla o giderde benim derdim sıkilasip toparlamak alt kismi. konusalim bunu varim programa

• Tamam konusalim nerden konuscaz.

• Bence süper olur :) haftada 6 gün gidiyorum :D hatta bugünde gidicem gögüs basıcam :)

0|0
    0|0
  • hangi sporları yapıyosun

0|0
    0|0
  • plates ya da boks yapalım

0|0
    0|0
  • Ben bügün sporumu yaptım 3km koşu
    5 set şınav yeter

0|0
    0|0