B. münih vasat kadroya sahip olmasına ragmen neden bu kadar abartılıyor halbuse hiçbir oyuncusu R. madrid, barcelona, psg, city gibi takımlarda?

B. münih vasat kadroya sahip olmasına ragmen neden bu kadar abartılıyor halbuse hiçbir oyuncusu R. madrid, barcelona, psg, city gibi takımlarda ilk 11'e giremez haklı değilmiyim?

• evet haklısın katılıyorum
    67% (2)20% (3)28% (5)Oy Ver
  • diğer
    33% (1)80% (12)72% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bu soru önceden sorulmuştu ayrıca adamlar iki yıl önce barcaya içerde 4 dışarda 3 atip 7-0'la elemislerdi ve yine ayrica bayernde ki bütün oyuncular psgde ilk 11'e girer psgdekiler bayernde zor kadroya girer adamlar 4 yılda 3 kez final oynadı şampiyonlar liginde nasıl vasat takım oluyo en kötü sezonunda yarı final oynuyo bu sene eksik kadro nedeniyle elendiler barcelonaya yoksa barca turu zor geçerdi..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bayern bayern başka işiniz yok mu :)

0|0
    0|0
  • İsim kalite...
    En önemlisi de DİSİPLİN... ;)

0|0
    0|0
  • Saçmaladığının farkındamısın? Sünyanın en iyi kalecisine en iyi sağ bekine en iyi sağ sol iç forvetine müller gibi bir jokere schweinsteiger gibi bir enerjiye sahip ve levandowski gibi bir forette sahip olan bir takımdan bahsediyorsun.

0|0
    0|0
  • Bayern münihin oyuncuları kötü degil. Müller, ribery, robben, alaba ve digerleri iyi oyuncular. Hemde alman disiplini olan bir takim.

0|1
    0|0
  • vasat dediğin takım barçayı gole boğdu robensiz riberysiz olduğu halde barçayı evinde 3-2 yendi beğenmedin futbolcular dünyanın en iyileri arasında robenin dünya kupasında ramosu mal ettiği casillası kıvrandırdığı pozisyonu görmedin galiba :))

0|1
    0|0
    • onun için barca rezil rüsva etti camp nouda b. münihi?

• adamlar as kadroyla çıktı bayernde roben ribbery olsaydı o zamn görürdüm ben barçayı

• Herseyi anladım futboldan anlayan bir kızsın onu da anladım da bu halbuse ne demek ya? Yeni bir edat mi zarf mi zaman mı? Bu ne bide bunun. Tabısı var ya

0|0
    0|0
  • Kalecileri dünyanın en iyisi sağ bekleri de öyle kanat oyuncuları gene dünyanın en iyilerinden orta saha ve defans oyuncuları tecrübeli ve kaliteli forvetleri ise bitirici

0|0
    0|0
    • saydıgım takımlardan iyi mi kadrosu?

• Real madridin neyi var iyi olsa juventusa yenilmez psg hiç çeyrek finalden yukarısını görmüş mü city de öyle sadece barca desen robben ribery yokken zor yendi bu takımı 2 sene önce gördük 4 0 4 1 bitti maçları

• :D vasat mı? O vasat kadro yıldızları olmadan barçayı eliyordu gızzz ayrıca reali de gördük

0|0
    0|0
    • onun için 3 tane nou campta?

• Önceki sene barçaya yaşattığı rezillik daha büyük değilmiydi 4+3 olan hani :d

• Kadın olduğunu rengin olmasa da anlardım

0|1
    0|0
  • Haksizsin

0|1
    0|0
  • thiago müller neuer lewandovski bunlar mı vasat

0|0
    0|0
  • cünkü adamlar takım oyunu oynuyor

0|0
    0|0