Yaptıgınız en çılgın şey ne? Karakteristik bi davranışınız var mı?

sizi siz yapan karakteristik bi davranışınız var mı?

yaptığınız en çılgın şey nedir?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Yaptığım en çılgın şeyi annemle yapmış olmam garip tabi ama Ankaraya ilk geldiğimiz gün kayıt için geri dönmeyi düşünmüyorduk, o gün içinde okula kaydımı yaptırdım, ankarayı gezdik ev bulduk kendimize çok da şirin <3 bir gün içinde neyimize güvendik bilmiyorum ama cesaret işte :D bir de soru bana bunu hatırlattı link</a>

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Çoook şey var. Mesela kendi kendime dudağımı şırınga iğnesi ile delip piercing takmıştım. Sanırım korkusuz olmam benim karakteristik özelliklerim arasında birinci sırada. Canım sıkıldı diye gece üçte Buca'da dolaşmaya bile çıkardım ben. Öyle böcekten, fareden, kediden, köpekten falan da korkmam. Kendimi korumayı da iyi bilirim. Şu ana kadar mecbur kalıp da alt edemediğim bir kadın ya da erkek olmadı. Cep herkülü değilim :) Sadece taktik bilmek yeterli...

0|0
    0|0
  • lise öğretmenım saclarım acık dıye ne guzel yerleri temizlerim o saclarla demişti kendısı bayandı ve saclarıda bonustu bende hocam sizin saclarınızlada ne güzel cd silinir demiştim o yaslara göre baya cılgınca bır cevap:)

0|0
    0|0
  • cokk var hangısını solesem :D

0|0
    0|0
  • gençlikte vardı çok. amaann geçmişe mazi derler,biz de gazi olduk boşver.

0|0
    0|0
  • Babamin arabasini kacirdim sayilir mi ?.

0|0
    0|0
  • herkese evde olduğumu söyleyip ev telefonunu cebime yönlendirip muğlaya gittim 4 gün kaldım herkese ayrı yalan söyledim.

1|0
    0|0
  • internetten biri ile 8 ay konusmak çılgınca olmasada aptalca birşey

0|0
    0|0
    • çok sıradan...daha farklı olmalı

• dökecektik bazı olumsuzuluklar cıktı ve bitirdim

• her dokunanı seviyormu sanıyorsunuz.en masum ve içten benimkisi

Erkekler Ne Diyor 6

• Beni ben yapan şey sadakat. arkadaşımın kız arkadaşı bana yakınlaştı cinsel anlamda fakat ben ilgilenmemiştim kızla. arkadaşımı satmadım. aldıgım karardan pişmanmıyım ? hayır :) Daha doğrusu kimseye yanlış yapmadım şu zamana kadar :) EN ÇILGIN kARARIM saçlarımı uzatmak oldu cok ters bakıyordum saç uzatmaya karşıydım aldıgım terbiyeden dolayı :) cesur davranarak saçlarımı uzattım 6 ay uzatma cilesi cektim bildigin b^&k gibiydi saçlarım ibrahim tatlıses gibi dolaşıyordum taki 7. aya girdim o zaman anladım saçlarımın değerli oldunu :) ve 2 senedir uzun saçlı haldeyim :) inan laf attılar kücük düşürdüler alay ettiler mahalle baskısı kavga arkadaşkarımdan oldum falan filan hepsine karşı cıktım dimdik durdum :) pişmanmıyım KESİNLİKLE HAYIR :) saçlarımı seviyorum :)

1|2
    0|0
  • köyde komşumuzun rottweiler cinsi iri ve çirkin süratli bir köpeği vardi. her ne zaman kapılarından geçecek olsam evleri yol üzeriydi kafesli telle sarılı bahçenin tellerine ölümüne kendini vurup çıkmaya çalışırdı. yine böyle bi gün eğlence olsun diye o tellere kendini vururken bende tellerin arkasından onu tekmeleye basladim. köpeğin gözleri döndü resmen salyaları ve dişleri ulu orta gözüküyordu. sonra ne olduysa köpek kurtuldu ve ben bu bedenin bugüne kadar görmüş olduğu en büyük korku ile atletlere taş çıkarırcasına koşmaya basladim ama ne çare. ayak bileğimin bir karış yukarısinda bayıltıcı bir acı ve sıcak bir nefes. köpeği yumrukladım burnuna vurdum derken üç parmagim gitti ve beni gören kardeşim evden silahı getirdi ama yaklaşık bi üç dört dakika köpekle yüzlerimiz aynı hizada. kardeşim köpeği vurdu parmaklara feci dikişler atıldı 2 ay yürüyemedim gibi birşey. başta çılgınlıktı amacım ama sonda mallıkmis anladım.

0|1
    1|0
  • sırf karşı taraf cesaretimi görsün diye beni dövmeye toplanıp gelen kalabalığa tek daldım çılgınlık sayılırmı bilmem aklıma ilk gelen anımı yazayım dedim :):)

0|0
    0|0
  • Babamın Arabasını Aldım.Gece yatıyordu sabah gelince Yerine kodum anahtarları Anlamadı hiçbişey.!

Risk Budur.

0|0
    0|0
  • sanırım paraşüt ile atlamaktı...

0|0
    0|0
  • Var ama burada söylemem.

Hayat felsefem belli : İşte risk budur!

0|0
    0|0
    • gizli solyeydin hacı

• Ya yazı stilimden anlaşılıyor bu saatte. İlerleyen saatlerde yazarım. Hem kalabalıklaşır buralar falan anlamaz kimse.

• bana söyle,ben kendim yapmış gibi yazarım asjklşdivçxncmö

Yükleniyor...