Neden erkekler kızların genellikle zeka yönünden eksik olduğunu düşünür?

kızlar neden erkekleri bu kadar hafife alır neden bu kadar ön yargılısınız neden herşey bu kadar basit sizin gözünüzde baban böyle pasta yapmayı nerden öğrendi...:) şakaydı bu diğer sorular için yorumlarınızı merak ediyorum ..

0|0
9|3

En İyi Erkek Görüşü

• ahahaa:D la yüzyılın yalanı da bu erkek geç olgunlaşırmış da cart curt da..lan ben daha doğru düzgün bizler gibi muhabbeti hoş olan espri yapabilen zekasını ortamda belli edebilecek hiç kız görmedim

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• "Neden erkekler kızların genellikle zeka yönünden eksik olduğunu düşünür ..."

"kızlar neden erkekleri bu kadar hafife alır neden bu kadar ön yargılısınız neden herşey bu kadar basit sizin gözünüzde"

Başlık ve içeriğin birbiriyle alakası yok. Ne sorduğun belli değil. Ama eğer doğru tahmin ettiysem de zaten senin cevabın soruda gizli...

0|1
    1|0
    • sorunun içinden birden fazla soru zamiri var evet haklısın ...ama hepsi aynı içeriği vurguluyor...

kendini bilmeyen karsısındakine kendini ifade edemeyecek kadar dar düşünceli insanların neden birini tanımadan etmeden onun hakkında çok bilmiş gibi yerli yersiz konusur...

mesela hayat kadınları hakkında neden hep kötü gözle bakarlar sence o kadın kendi isteğiyle mi o yola düşmüstür bence ya bir erkek yada birkaç erkek ona tecavüz etmiştir yada ailesi vesile olmuştur yada vs. neden hep ön yargı.

• hayır yapmadım..

• İyi ki yapmamışsın. Bir de yapsan demek...

• siz erkekleri 'pipini yerim' 'pipini göster amcaya' diye büyüttükleri için (erkek kardeşimden bilirim)

sizin beynin odak ve algı merkezi sistem (mizansel) orada çalışıyo :) bayanların değil siz erkeklerin asla bitmeyen konusu bu. bkz: sidik yarıştırmaca. not: kimse anlamadım demesin. berbat not: kimse 'biz daha uzağa işeriz' de demesin. notun dibi: sizden daha hızlı düşünede biliyoruz.

0|1
    0|0
    • cok haklısın erkekler için dünyanın hatta evrenin merkesi uckurundadır bunun aksini inkar edecek erkek zaten erkek değildir ...

peki sana ayrı baslıkta bir soru sormak istiyorum..sakıncası yok ise?

ben 24 yasındayım lise 1. sınıftan beri hoslandığım zamanla bu hoşlantı sevgiye sonrasında aşka ve şimdilerde ise hayranlığa dönüşen bir duyguya sahip olan kıza karşı neden hiç art niyet düşünmüyorum yada düşünemiyorum ... sence erkekliğimde mi bir sorun var yoksa gerçek aşk bu mu olsa gerek ..?

• Cunku erkekler gec olgunlasan varlıklardır buyuzden kendımızı hep ustun gorup onları cocuk goruruz olay budur:)

0|1
    1|1
  • Şahsen kimseyi hafife almam ummadık taş baş yarar. başlıkla soru farklı dengemi bozdun:(

0|1
    0|0
    • başarılı olmanın şartlarından biri her ne olursa olsun kim olduğu önemli olmadan hiç kimseyi hafife almamaktır ..baslıkla sorunu kesiştiği bir nokta var ama ...

• kafanı karıştırdıysam kusura kalma sormak istediğim sadece insanlar önyargısını neden bu kadar kolay ve çabuk dile getirir düşüncelerini konuya hakim olmadan dışa vurur...?

• insanlar herkesi kendisi gibi sanarmıs erkeklerde bu yuzden böyle düsünüyo olabilir

0|1
    0|0
    • kızlar neden erkekleri bu kadar hafife alıyor dersin küçük beyinler küçük düşünür hesabı mı dersin ...?

• aynen öyle olmayan :) tsk yorumların için...

• ne demek .

• gerizakalı oldukları için

0|1
    0|0
  • sorunu anlamlandıramamakla birlikte, ben senin zeka yönünden baya eksik olduğunu düşünmekteyim şu an. allah kurtarsın kardeş, napalım sen de böyle yaratılmışsın=/

0|0
    1|0
    • tesekkür ederim. anlatmak istediğim düşüncelerime tercüman olmussun zaten sen ve senin yapındaki insanlar karşısındakini tanımadan yeterli bilgiye sahip olmadan yerli yersiz o kişi hakkında yalan yada doğru ön yargılı düşünceler barındırması...anlatılmak istenilen sadece buydu tesekkür ederim ...

not: eksiyi ben vermedim...

• biz var ya biz şeytana papucunu ters giydiririz ha..

0|1
    0|0
  • çok fazla neden yazıyo kafam karıştı. ne sormuştun sen?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• çünkü anlamı olmayan mantık dışı hal ve hareketler olduğu için

örnek kız seni face ten ekler konuşursun sonra bir bakmışssın faceten çıkarmış

seni ister teklif edersin sonradan da istemiyo tripleri yapar alakanı kesmeye çalışır seninle

0|0
    0|0
  • Genelde zeka seviyesi düşük kızlar gördüğümüz için olsa gerek. Yapmacık hal ve hareketleri, itici konuşma tarzları, pek bilgili olmayışları, zevksizlikleri yüzünden öyle düşünüyoruz. Genellemek kötü diyorlar da hep öyle kızlar görüyoruz, nasıl genellemeyelim? :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...