Hayat arkadaşınızı en yakın kardeşinizle el ele kol kola görürseniz ne yaparsınız?

çok sevdiğiniz sevgilinizi yıllar geçirmiş hayat arkaşdasınızı en yakın kardeşinizle gördüğünüzde daha ayrılmamışsınız birliktesiniz ayrı odada ben uyurken el ele kol kola bunu gördüğünüzde naparsınız ?

katilmi olursunuz yoka ıkısınıde camdanı atarsınız naparsınızsöyleyin bana

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• eğer benim evimdeyseler ikisini de o an da kovardım.ben onlardaysamçıkar giderdim.bir daha da ikisiyle de görüşmezdim.Allaha havale ederdim.

0|2
    0|0
  • degmeyecek ınsanlar ıcın hayatınımı karatacaksın..ee sonra ne olacak sen hapıse aılenıde bıtıreceksın kendınıde ama dıer turlu bırakacaksın yedıklerı nanenın vıcdan azabıyla yasasınlar..yenıden sevmek dıye bırsey var.nıe onlar yuzunden hayatına gırecek guzellılerı tepıp en guzel anlarını yıllarını hapıslerde gecıreceksınkı...öfkene yenılmee kardesim

0|0
    0|0
  • sevinirdim böyle mal insanlardan kurtulduğum için .sonra da neden çevremde böle insanlar var hatam nerde diye düşünürdüm

0|1
    0|0
  • niye katil olasın arkadaşım? katil olduğunda kazığın alasını yine sen yemeyecekmişsin demir parmaklıklar ardında. Bi daha asla yüzlerine bakmamak üzere bas git boşver. Üzüldüğünü belli etme; etme ki seni bi dahaki sefere nerden vurabileceklerini bilmesinler.

0|0
    0|0
    • arkadaşım kımse anlamıor benı canıma dokundular dıom katıl mı dıon bana ters bu ayaklar gidim hangsının canını alımki

• ikisiyle de ve onlarla bağlantılı olan herkesle irtibatımı keserdim. seni sırtından bıçaklayan şerefsizlerden ne köy olur ne kasaba...

0|0
    0|0
  • arkadasını ve sevgilini hayatından cıkar kafanı dınle hıc olmamıslar tanımamıssın farzet ve gerıye dönup düşünme bile kendıne acı cektırmenın bır anlamı yok

0|0
    0|0
  • durum vahim tek yapılcak tükür gec tükürünede yazık ama ! o... cocukları asabım bozuldu :(((

0|0
    0|0
  • Lafı oturt sonra bırak git o an takmazlar ama söylediklerin camdan atılmaktan beter gelebilir

0|0
    0|0
    • sonra benım canım rahatmı durcak sanıyorsun bu ihanete? pekı

• Haklisin insan kafayı yer ama sabredmelisin yanlarına kalmaz hic birsey

• en guzelı orayı terkedip polise ihbar vermek uygunsuz diye... öyle sey mı olur ya el ele

0|0
    0|0
    • bence :) ıkısını ateşe verip evi kitliyerek çıkmak ?

• onu bunu geç ya şu an napim _ hangısını öldrimki ben bak bu saaate kadar nefesım nefesıme değmiyor ya

• ya manyakmısın belkı bu senın ıcın daha hayırlıydı nerden bıleceksın... Allah daha ıyılerıyle karsılastıracak kaderınde baskaları var belkı bılemezsın

Erkekler Ne Diyor 2

• o gördüğün kardeş kızkardeşinse sorun büyük. sevgilin kesin lezbiyen.

0|0
    0|0
    • kardeş nerenın davasındasın ya.. kız arkdaşımı can ciger oldugum erkek kardeşim gibi sevdiğim i t ile yakaladım

• kendinizi yerine koyun diyor komik değilsin

• aa, pardon ya, orasını iyi okumamışım. doğru diyosun, zaten empati fukarası olmasam aşağıdaki bir kova su dökme çözümünü de önermezdim. şöyle yapalım, ben kendimi öbür oğlanın yerine koyayım, o zaman zaten seçme hakkımı senden yana kullanırdım, napayım bunun sevgilisini?

şimdi komik oldu mu?

• Yapacak birşey yok. Kıskanma birader :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...