Erkeklerden neye göre hoşlanırsınız onlarda ilk aradığınız şey nedir?

esmer 1.80 boyunda atletik yapılı yeşil gözlüyüm. çevremdeki bir çok kızın ilgisini çekiyorum bazılarında takıntı oluyorum. ama ilgimi çeken kızların ilgisini çekemiyorum. yok olmuor bir bakmıyorlar yüz vermiyorlar. yapı gereği kovalamıyorum ama. benim ilgimi çekmeyen kızların ilgisini çekiyorken. ilgisini çekemediğim ve benim ilgimi çeken kızlara ne yapmamlazım? tek dikkatimi çeken o kızlarında zengin parası yiyilebilecek tiplerle takılmaları.. nedir yani sizin olayınız püf noktanız kızlar :) ne yapmam lazım ilgi çekebilmek için ?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• genel özellikler: Kendine güvenli, sevgilisine güvenli, sempatik, hoş sohbet ve mantıklılık benceee.. Hadi deyince nereye demeyecek abi eşin/sevgilin :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Temiz el,tırnak,saç,ayak. Şık ve düzgün giyim. Sohbetin eğlendirici, argodan ve laubali konulardan uzak olması.

0|1
    0|0
  • olabilir böle şeyler belki sen onların tipi değilsin belki onlar daha değişik tipde erkekleri seviyorlar.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ulan aynı beni anlatmış.Yani kızların ilgisini çekme olarak.Çoğu kızın ilgisini çekiyorum ama hoşlanabileceğim kızlar bana yüz vermeeycekmiş gibi hissediyorum.Bu nasıl bir şey anlamadım ben.

0|1
    0|0
Yükleniyor...