Karbonhidrat tozu? Kilo almak hakkinda?

cok aşırı zayıfım karbonhidrat tozu kullancam ama plates yapıyorum plates zayiflatiyor ya bu tozu kullanip plates yapsam etkisi olur mu yinede

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Etkisi olmaz merak etme. Hem sporunu yap hem tozu kullan. 5 kilo toz 1 ayda 5 kilo aldırır sağlıklı olarak.

0|0
    0|0
    • Etkisi olmaz derken pilatesin mi etkisi olmaz

• Aynen. Pilatesin zararı olmaz. Yararı olur. Karbonhidrat tozları protein tozu da içerir. Pilatese faydası olur proteinlerin. Ayrıca pilates yaptın diye zayıflamak diye bir şey yok ki? Yani her şey kalori hesabı şu hayatta, ömrün boyunca kadayıf yiyerek zayıflayabilirsinde, kilo da alabilirsin. Üstüne üstlük sen toz kullanacaksın zayıflamak diye bir şey kesinlikle söz konusu değil. Kafan rahat olsun, sıkıntı çıkarsa yardımcı olurum ben.

• bana aldırmadı pampalar,3 sene once kullanıp spor yapmıstım almıstım hatta o kadar almıstım ki yarıda bıraktım ama bu sene yaramadı , hangisini aldınız?

Erkekler Ne Diyor 7

• bu ne perhiz bu ne lahana turşusu bir yandan fit olma peşindesin bir yandan kilo alma peşindesin eğer kilo almak istiyorsan fitness yap yanında karbonhidrat tozunu al ama bunu kışın yap sonrasında platese başla ve seksi bir görüntüye sahip ol şu anda yaptığın platese ek olarak alacağın karbonhidrat tozu saçmalıktır ve eğer çabuk doymayan biriysen karbonhidrat tozu alma direkt olarak doğal besinlerden almaya çalış

0|0
    0|0
    • Anlamadim demek istediğini neden sacma olur platesle

• hala anlamadın mı plates fit olmak için yapılır karbonhidrat ise kilo almak için alınır aynı zamanda karbonhidrat tozunda şeker de vardır bu da yağ demektir bir yandan şişip bir yandan yağ yakmaya çalışman vücut dengeni bozacaktır

• fitnessla zayiflayanlar da var ama

• Olur işe yarar

0|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
  • Hiç duymadm

0|0
    0|0
  • Spor yapmadna alırsan berbat görünütsün.

0|0
    0|0
  • karbonhidrat irileştirir benim bildiğim. Sağlıklı kilo almak istiyosan bolca protein tüket.

0|0
    0|1
  • Hem kilo almak isterken neden pilates yapıtın anlamadım neyse;
    Fazla faydalı değil diye biliyorum ben yani zararli bisey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tozları kullanırken sporu yapmalısın. Yani ikisi de faydalı yoksa fayda sağlamaz.

0|0
    0|0
    • Pilates yapıyorum işte ama üstteki arkadaş kafamı karıştırdi hem kilo. almaya çalışıp hem pilates yapıyorsun diye

• Boy kilo?

0|0
    0|0
    • 1.60 45

• Ne var mesela baska şeyler? ben bir tek onu biliyordum

• Bisey vardi bir bardagi 1500 kalori tam olarak ne hatirlamiyorum ama bir arastir

• hangisini aldınız?

0|0
    0|0
Yükleniyor...