Sevgilin uzaktaysa onun gerçekten sevdiğini nasıl anlarsın?

eger sevgılın senden uzaktaysa cok fazla gorusemıyosanız onun gercekten sevdıgını nasıl anlarsın

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bir gün önce konuştuğunuz konuyu ertesi günde unutmuyorsa.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• sana hıssettırebılır bu her dakıka her snıye sms yada araması degıl kucuk seylerden mutlu elebılır..örnegın ben ıs yerıne mektup yollamıstım farklı ulkede olduguna ragmen ...aynı ulkede olsam galıba baya bısı yapardım dım dı..:D

0|0
    0|0
  • Anlayamazsın.

Hatta uzaktaysa zaman geçtikçe soğursunuz :/

0|0
    0|0
    • hep öyle oluyo cok ozluyorum cok ozluyorum ama yıne goremıyorum tam kavustum derken

• Bir zamanlar aynı bende öyleydim.

2 yıl geçti unuttum yapacak bir şey yok. Seve seve unuttum.

• km farketmez ansızın bi hanımeller yer seni hatırlar çıkar gelir

0|1
    0|0
  • Senden beklediklerini kendi de yapıyorsa...

0|0
    0|0
  • eski ilgisi hala devam ediyosa bence seviyodur

1|0
    0|0
    • gercekten anlayamıyorum ben ona ulasıncaya kdr sesı cıkmıyo dıyorum sevmıyo deger vermıyo ama konusuncada yıne dusuncelerımı deıstırıyo ıdare mı etmeye calsııyo anlayamadm

• ona ulasıncaya kdr ondan ses soluk cıkmıyo pek telefonla ugrasan bırı deıl ama konusuncada dusuncelerımı yıne deıstrıyıo bılmıyorum kafam cok karısık hergun bu yuzden cok uzluyorum

• valla bilemem sizin aranızda olup bitenleri ama bence onunki ilgisizlik yada telle pek arası olmaması degil..

• kafası basıyosa anlayamazsın

0|0
    0|0
    • basıyo basıyo hemde ıyı basıyoda ben nasıl yasıcam bole bılmyorum

• o zamn ya seviyo sevmıyo trıplerıne gırmıcen, sevıyo sayıp devam edıcen yada bıtırıcen

• bırakın su uzaklık ısını artık. buyuk cogunluk uzaktayken aldatır

0|0
    0|0
    • ona nedense bıtek bu konuda guvenıyorum sebebını hala anlamıs deılım :D

• sana henuz bısey yapmamıs olmasından herhalde... ozaman daha kotu:) bi erkeğe bu konuda asla asla guvenme. şeytan cok malum. eee bizde şeytana uymaya cok nıyetlıyız

• Görüştüğümüzde or4l yaparsa O_o

0|0
    0|0
  • Beni seiyor mu lan diye sorarım

0|0
    0|0
  • sık sık ararsa anlarım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sureklı ararsa...

0|0
    0|0
  • ilk önce güven gelir sonra sevgi... güven olmadktan sonra o ilşki yürümezzzz

1|0
    0|0
  • 3senedir uzakta olan sevglimle birbirimize güvenerek hoş ve sevilyeli bir ilişki içerisindeyiz.onu seviyorum onunda sevdiğini anlayabiliyorum.

1|0
    0|0
    • nasıl anlıyosun pekı

• sözlerinden ve yaptıklarından.beni düşünmesinden,anlayışlı ve şefkatli olmasından.ince davranmasından,mutluluğumu düşünmesinden.

Yükleniyor...