Karizmanın çizilmesi

evet arkadaşlar sizce bir erkekte karizmayı çizen şeyler nelerdir hoşlandığınız veya beğendiğiniz bir kişiyi nasıl görseniz gözünüzde 0 olur veya puan düşer aynı şekilde beyler kızlarda ne görürseniz gözünüzden acayip düşer

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Dedikodu yaptığında

Bir mekana çağırıp, parayı benim ödememi beklediğinde

Yanımda birini küçümserken, ona aşağılayıcı konuşurken, onurunu incittiğinde

Argo, 'kızım,lan' dediğinde

Tırnakları kısa, kir içinde olduğunda

Her kıza aynı mesafede sarkma yeteneğini sergilediğinde

gider.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Mesela beğendiğim bi erkeğin gülüşü iyi olmalı. Ama dişlerinde pul biber görmesem daha iyi olur :) Karizma falan kalmazz yıkılır hayaller abi :D

0|0
    0|0
  • Ilgi odağı olmak için yaptığı davranışlar. Ortama girince laubalilesmesi. Kızlara yavsayan bir erkeğin isterse dünyanın en iyi erkeği olsun benim gözümde hiçbir değeri yok.erkek dediğin ağırbaşlı olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bıyık ve tüylü bacaklar

0|0
    0|0
    • Yanlış düşünüyorsun. O ayy bacaklara bak çok iğrenç diyen kızlar aslında çok erkeksi diye düşünüyorlar içten içe:D bıyık da pala olmadığı sürece yakışmayan erkek görmedim şimdiye kadar.

• adamınagöremuamele ben kadın değilimki erkeğe yönelik yorum yapayım bu bahsettiğim kadın :))) yorumu

• Kıla tüye çok takılmıyorum ben, insan ennihayetinde ama dişler çok fazla önemli.

Ayrıca lütfen ilk buluşmada koluma girmesin ya. Böyle bi' sıyırasım geliyor o kolumu ondan. Yukarı doğru çekip çıkartasım geliyor...

0|0
    0|0
Yükleniyor...