Boksa başlamak istiyorum bakar mısınız?

yaşım 21 bundan 1 sene önce 2 ay boks yaptım birakmstm şimdi tekrar başlamayı düşünüyorum spor amaçlı boy 181 kilo 95 civarı bişey kısa sürede kondisyonumu yukseltmem çok zamanı mi alır mı? ve geç mi olur sizce artık boksa başlamak?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Geç kalma gibi dir durum yok box'da hemen başla en kısa sürede eski formunu alırsın onun üzerinede sen ne katarsan o olur

0|1
    0|0
    • yaz geldi sence zor olur mu?

• Bu zaten eylence amaçlı haftada 3 gün gidicen en fazla 2 eğitim 1 idman pek zorlamaz akşam saatlerine alırsan

Kızlar Ne Diyor 1

• boksa başlamak için geç değil. düzenli çalışırsan kondisyonunu düzeltmek için 2-3 ay yeterli.

0|0
    0|0
    • Haklısın şu yaz bitsin sıcaklar bitsin direk başlıcam

Erkekler Ne Diyor 5

• sporun yaşı yoktur adamın teki 30 yaşında başladı 35 inde avrupa şampiyonu oldu sende git 1 senede kondisyonda yaparsın maçlarada çıkarsın

0|0
    0|0
    • o haberin linkini atar misin doğru mu cidden?

• haberi bulamadım ama doğru tv ye çıkmıştı hatta

• 8 yıldır dövüşüyorum kondisyon seninle ilgili bir durum antrenörün iyiyse 1 2 ayda forma girersin kilonu düşürmeye çalış ağır siklette ezer geçerler seni

0|1
    0|0
    • profesyonel olmicam abi zaten bu saatten sonra zor kilomu 90 a düşürim yeter. Sen profesyonel misin kaç yaşında başladın boksa?

• Bu işin yaşla bir ilgisi yok ismini hatırlamıyorum ama hollandalı emek li bir işçi dünya şampiyonu olmuştu branşım muay tai yakın sporlar bunlar yaşı vs problem etme

• senelerce ugraşman gerekecek çünkü vucudunun bu hareketleri kabullenmesi gercekten çok zor ondan öte bide reflex meselesi var ki en onemlisi bu daha bir zaman istiyor bence sen vucut çalış

0|0
    0|0
    • yok kardesm zaten kemikli iri birisiym vücut çalışmayı sevmiyorum boks daha başka bişey

• Boks burnumu eğdi kırdım hiç gerek yok ayrıca bir spor da değil başka şeylerle ilgilen bence

0|0
    0|0
  • Birkaç aya toparlarsın 1 seneye bomba gibi :D ama sıkı antrenman beslenme ve uyku bunlara dikkat et

0|0
    0|0
Yükleniyor...