Kadınların iç giyimi neden bu kadar renkli?

kadınların hepsinde fark ettiğim yanı tayıp gördüğüm diyeyim her kadın kıyafetin altında o denli renkli ve modayı takip ediyor ki ağzınız açık kalır kızlar acaba neden böylesiniz kim için bunlar:?:)

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• bilimsel olarakta kanıtlandı bu konu kadınlar seksi iç çamaşırı giydiğinde kendine özgüveni çok daha fazla artıyor. kimsenin görmesine gerek yok tamamen ego meselesi. kendini daha iyi hissetme meselesi.

5|2
    0|0
    • herşeye kolpadan bi bilimsel referans veriyosunuz. hangi bilimadamıymış bu tangalarla üstünde çalışan?

• bilimselligi degil moda yonu benim ilgimi ceken yeri. Git arastir onuda ben mi anlaticam sana

Kızlar Ne Diyor 11

• doğamızda var :))

2|2
    0|0
  • evet cok renklıler bana sıyah yada beyeaz cazip gelmıyor...

bende pembe fusya kırmızı evde genelde iç çamasırımlarım bir ton tangam var sütyen sevmesemde onlarda renklı degısık

0|1
    0|0
  • Kendimiz için

1|1
    0|0
  • şekerleme gibi çamaşır yapıyolar almadan duramıyosun

evde kafama takıp gezesim geliyo

1|1
    0|1
  • beyaz* hiç gel beni al demiyor.

0|1
    0|0
  • sen sor diye ...

0|1
    0|0
  • sen kendini veresin diye kendiniver

0|1
    0|1
    • :): ben zaten hep veririm kendimi dikkatimi böle şeylere merak etme sen:)

• 28 yaşında olduğuna inanmak cidden zor

0|0
    0|0
  • illa biri için mi olmalı nasıl olsa alacaz bişi sade nıye alalım hoşumuza giden varken

0|1
    0|0
  • sizin için :)

0|1
    0|0
  • sen sor diye.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• çünkü gelir kaynağı kadınlar cicili bicili şeyleri severler aynı motelin farklı renk tonlarını alabilirken aynı tonunda farklı renk tonlarını alabiliyor :))) enteresan geldi dimi size erkekler ama kadınlar için bu çok normal bişe bizim gibi bi boxeri 2 ay giymiyorlar :D

2|1
    0|0
  • iç motivasyon önemli tabi .. sen yeni böyle ateş eden bir don giyince iyi hissetmiyormusun kendini ?

0|1
    0|0
  • bizimkilerde çizgi film gibi.süperman den tut tazmanya canavarına kadar.ama kimse sormuyo.neden donunda bilmem ne var diye.

0|0
    0|0
  • bence çok çekici ve cinsel istek arttırıcı evli olsam eşimin iç çamaşırlarını ben seçerdim heralde :D

1|1
    0|0
Yükleniyor...