Ronaldomu Messimi?

Nedeninide yazarsanız sevinirim, ve sadece futbol olarak oy verin, özel hayatı felan filan bizi ilgilendirmiyor :)

• Ronaldo
    56% (9)57% (16)57% (25)Oy Ver
  • Messi
    44% (7)43% (12)43% (19)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|14

En İyi Kız Görüşü

• Tabi ki Messi. 3 4 futbolcunun onu sıkıstırmasina rağmen aralarından kivraklıkla geçip sürekli gol atıyor. Asist veriyor. Adamin kırmadigi rekor kalmadı artık :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ronaldo

0|0
    0|0
  • Ronaldo. Yardımsever bir kişiliği var.
    Messi ise çok alçakgönüllü ikisini de seviyorum.

0|1
    0|0
  • Fanatik barça taraftarıyım ama objektif olursam ronaldo. Bunu sadece Messi'ye kıyasla sahip olduğu varlıkları, spor arabaları, evleri bile messi'den daha iyi olduğunu kanıtlamaya yetiyor.

0|0
    0|0
    • Abi ne alaka ya 😃 furbol ile varlıkları ne alaka anlamadımki 😃

• Ronaldo egolu futboldu :)

• evet sevmiyorum pek :)

• sabri candır <3

0|0
    0|0
  • futboldan hiç anlamıyorum ama bence messi daha iyidir gözleri parlıyo çünkü*-* bide daha seksi.

0|0
    0|0
  • Ronaldo

0|0
    0|0
  • Ronaldo. Çünkü o tam bir sporcu messi gelen topları kaleye gondermede iyi bide kosabilmesi var. ronaldoya bak cok uzaklardan vurabiliyo messi onu yapamaz. Ama onunda ara pasları iyi:)

0|0
    0|0
  • Messi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ronaldo tabiki ne demişler “Ronaldo, Messi’nin gol atmak için kaleye o kadar da yaklaşmak zorunda olmayanıdır.”

0|0
    0|0
    • 😃 yaklaşamadıgındandır belkide

• ben katkı oalyından bahsetmiyorumki işte :) özellikten bahsediyorum ronaldo kadar sert bir frikikçi değil
      neyse hadi renkler ve zevkler diyelim. D

• Aynen Öyle Diyelim :D

• r0naldo tabi ki..

0|0
    0|0
  • Filistine, müslümanlara karşı olan sempatisi ve israile karşı olan nefretinden dolayı. Ayrıca oynadığı süper futboldan dolayı Sonuna kadar Ronaldo

0|0
    0|0
  • ronalda tabi

0|0
    0|0
  • Futboldan anlayan messi der anlamayan ronaldo ronaldo yardimları icin bu kadar seviliyo messi aynisini yapsa messi secilirdi bakid aciniza.. :D

0|0
    0|0
    • Mantıklı

• Katılıyorum eskiden xavi
      Ve iniesta var diye bukadar iyi diyprlardı ama şu an oynadıgı futbol normal degil adam asit yapıypr calım atıyor gol atıyor oyun kuruyor daha neyapsınki

• Aynen oyle daha atletico ya attigi golu gordunmu izle 3 kisiden siyriliyor iceri giriyor calimliyor gol atiyor

• Kuşkusuz sessidir adamı attığı calimlar yeter :Dd

0|0
    0|0
  • messi...

0|0
    0|0
  • Ronaldo çünkü o bu noktaya sabır ve azimle geldi

0|0
    0|0
    • Messi neyle geldi 😃

• Adam direk barcelona alt yapısına girip patlı ve adamın çalışmasına bile gerek yok nasıl bişeyse doğuştan yetenekli ama ronaldo tecrübe kata kata kendi yeteneğini kendi yarattı.

• Ya bence ronaldo dünyanın en iyisi ama messi bu dünyadan degil, ronaldo gibisi yine gelir ama messi zor

• Seçeneklerde ronaldo dedim ama benim için en iyisi Ribery.

0|0
    0|0
  • ronaldoo

0|0
    0|0
  • Açık ara Messi

0|0
    0|0
  • Ronaldo

0|0
    0|0
  • Şıklara reyizi de koyaydın.

0|0
    0|0
  • Messi ronaldo nun hiçbir özelliği yok messu orta sahadan topu alıp gol bile atabiliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...