Hayaletlere inanır mısınız ? Hiç bu tarz olaylar başınıza geldi mi?

benimde dahil bi çok kişinin başına gelmiş bunun gibi olaylar sizinde başınızdan geçti mi?

0|0
16|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• 0|1
    0|0
  • inanmıyorum yada şöyle diyeyim varsa gelsin oturup bir kahve içelim biraz kagıt oynayalım o zaman inanırım

biraz düşünsene eger hayalet diye birşey varsa oda bir zamanlar insandı nede olsa anlar halinden oda korkmuştur bir zamanlar ayrıca sıkılmışta gelmiştir biraz kagıt oynayıp çay ikram etsen acaba napar?

bu arda imkanın varsa ve android yada iphone ghost radar indirip bakabilirsin

0|0
    0|0
    • 3 harfli karabasan var ama

• karabasan genelde dilin geriye kaymasıdır olmadı loş ışıkta uyu yaklaşmaz denir

Yada derdini anlat sonuçta onlarda bir varlık halden anlayabilirler

• Inanmiyorum bende, benim basima degilde bir arkadasin basina gelmisti, anlatiyordu

0|0
    0|0
    • dün beni korkutdularda sabah 5 bçkda uyandım karanlıkta kalıblı uzun boylu bi adam gördüm ama yüzü filn görnmyodu simsiyah bişydi gözümü ovculadım bidaha baktım bdaha görnce nişanlımı uyandırdım su istedim bahaneyle oda uyanırken çığlık atarak uyandı rüyanda da onu korkutmuşlar cok kötüydü ya

• cünüplükten oluyo bu!

• tamam kızma :)

• İnanmam.

0|0
    0|0
    • ün beni korkutdularda sabah 5 bçkda uyandım karanlıkta kalıblı uzun boylu bi adam gördüm ama yüzü filn görnmyodu simsiyah bişydi gözümü ovculadım bidaha baktım bdaha görnce nişanlımı uyandırdım su istedim bahaneyle oda uyanırken çığlık atarak uyandı rüyanda da onu korkutmuşlar cok kötüydü ya

• hayal ürünü onlar. piskolojik durumlar. hayalet diye bişey mi olurmuş hiç. saçmalık. insan safsataları.

0|0
    0|0
    • peki 3 harflilere karabasana inanırmısın ?

• bilmiyorum bu şeylere kafa yoran inanan bir insan değilim. belki bir gün başıma gelirmi diye korkuyla yaşasam eminim başıma gelir. kötüyü çağırma olayı gibi bir şey bu. inanma düşünme olmasın. beyinde biten konular.

• sanırım hiç gelmemiş başına umarım hep böyle olur şahsen bende düne kadar inanmıyodum başıma gelene kadar

• Tecavuze bile ugradim

0|0
    0|0
  • hayalet yok bea :D bir ara ölülerin kokularından oluşup onların o kokuların bulunduğu döneme ait şeklini alırmış diyolardı :D:D ne gülmüştüm :D

0|0
    0|0
    • 3 harflilere inanıyomusun karabasana filan ?

• geçmiş olsun . nas felak ayetel kürsi felan okuyun yatmadan önce

• teşekkür ederim ben pek inanmazdım bu tarz olaylara ama dünden sonra inanmaya başladım anisilasyon gördüm desem nişanlımda sıçrayak uyandı titriyodu korkudan :/

• hayır gecmedı..

0|0
    0|0
  • Hayaleti bilmemde üc harfliler 2 kere yokladi karabasanda arada ugruyor var evet kesinlikle var..

0|0
    0|0
    • dün beni korkutdularda sabah 5 bçkda uyandım karanlıkta kalıblı uzun boylu bi adam gördüm ama yüzü filn görnmyodu simsiyah bişydi gözümü ovculadım bidaha baktım bdaha görnce nişanlımı uyandırdım su istedim bahaneyle oda uyanırken çığlık atarak uyandı rüyanda da onu korkutmuşlar cok kötüydü ya

• cok rahat uyudum ya yanıma metal eyfel kulesi filan vardı bi kaç tane metal aldım gece cok rahat uyudum normalde hiç olmasa uykudan gece sıçrayarak uyanıyodum bu iyi oldu :)

• İyi bari sevindim

• cıks inanmamm..

hayal-et sevgilim..

1|0
    0|0
  • Karanlıkta falan korkmam inanmamda ama banyoya girince aklıma gelmiyor değil bi gerginlik...

0|0
    0|0
  • Hiç başıma gelmedi ama arkadaşlarım anlatır hep kendi uydurmaları mı gerçek mi bende bilmiyorum

0|0
    0|0
    • 3 harflilere inanıyomusun?

• bilmiyorum özellikle piis yattım mı cok korkuyolar bu tarz olaylara pek inanmazdım ama bu bi kaç gün içinde inanmaya başladım :)

• Haklısın bu karabasan durumları insanın kafasını çok karıştırıyor

• çok saçma hayaletmi olurmuş.

0|1
    0|0
    • huzursuz ölen insanlarının hayaleti olur ama öyle zarar verme görünme gibi bişy olmaz ben yaşadım ve yaşayan uzaktan tanıdğım bi arkadaşımda var

• inanmam ben öyle şeylere kuzum.

• : ) iyi bakalım

• Boş işlerr.

0|0
    0|0
  • nisanlinla ayni odadami kaliyorsun ?

0|0
    0|0
    • ne oldu ki ?

• evet o yüzden benden sana bi arkadaş tavsiyesi ne kadar seversen sev fazla üstüne düşme kaçan balık kovanaır hesabı :)

• Birde korkuyorum birakirsam hepten elimden kacar gibi:)

Erkekler Ne Diyor 7

• hayalet değilde metafizik olaylar mevcut yasayanlar var tabi

1|0
    0|0
  • Dürüst olduklarından eminsem inanırım.

0|0
    0|0
  • nasıl oldu bu

0|0
    0|0
  • Cin var. Hayalet yok.

0|0
    0|0

• Ömrümün yarısını gece operasyonlarında geçirdim. Bazılarında yalnızdım. Ormanda, dağda, vadide, bataklıkta, vb yerlerde. Ama hiç öyle bir şey yaşamadım.. Cin görmüş olabilirsin. Bu çok normal.

• öyle yerlerde olmaz zaten üç harfli coğunlukla rüyalarında rahatsız eder seni

• 0|0
    0|0
  • İnanmam. Daha neler.

0|0
    0|0

• Batıl batıl işler.

0|0
    0|0
    • ün beni korkutdularda sabah 5 bçkda uyandım karanlıkta kalıblı uzun boylu bi adam gördüm ama yüzü filn görnmyodu simsiyah bişydi gözümü ovculadım bidaha baktım bdaha görnce nişanlımı uyandırdım su istedim bahaneyle oda uyanırken çığlık atarak uyandı rüyanda da onu korkutmuşlar cok kötüydü ya

• Sakin ol şampuan. Cinler beni çarpmadı diye sinirlenme. =/

• hayır kuranı kerimde geçen sure inanmıyon kardeş.

Yükleniyor...