Böyle erkek hakkında samimi düşünceleriniz nelerdir?

ilk gözünüzü onda açtınız sevmeyerek bir ilişkiye başladınız ama zamanla alıştınız alıştım deidğinz anda bir kavga çıktı ve sizi faceden sildi ve eski sevgilisini ekledi sevgilisi nişanlı çıktı sizi birşey oldu barıştınız ve ileriki zamanlarda tekrar güveneyim dedinz bu defa siz onu sildinz faceden bir sürü kız ekledi ama siz onun istemediği arkadaşlarını dahi eklemedinz yine barıştınz bu çocuk sizin bütün çocuksuluğunuzu kaldırdı sizi değiştirdi kişilik olarak yanınızda oldu yine birgün geldi birşeyde birşey yokken aramadı 9 ay boyunca siz aradığınzda Hi Hi diye geçiştirdi ve 9 ay sonra eskisi gibi oldu ama sanki samimi bir yabancı oldu size öle geliyor... ve okul bitti kpss ye girdnz tercihler yaklaştı size iyi davranmaya başladı ne düşünürsünz ?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• şu facenin gözü kör olsun. face çıktı aşklar bozuldu

1|0
    0|0
    • face ıle ılgısı yok bence ınsanın ıcınde varsa kacamak yapmak face sadece arac olur reelı gozun gormez bıle ... su face kuran dua aldıgı kadar beddua da aldıgını dusunuyorum ama benım amacım bu cocugun baa karsı dusuncesı

• benım dusuncem bu bırde senın dusuncenı duymak gerek

• yorum altında chatmi yapcaz. mesaj yaz böyle olmaz

Erkekler Ne Diyor 3

• Böyle bi ilişkinin pisikolojideki anlamı nedir? bilen varsa Alah rızası için beri gelsin :S

1|0
    0|0
  • Samimi düşünmedim onun hakkında.

1|0
    0|0
  • bunu senaryo yap mükemmel bir pembe dizi çıkar ortaya

1|0
    0|0
    • hayatım pembe dızı gıbı olmasına sevıneyım mı uzuleyımmı bılemedım Planet Pembeye satar köşeyı dönmek var amaa neysee :D gercı senaryo degıl yazdıklarım cıdden merak edıyorum ne yapmaya calısıyor

• senaryo olduğu kesinlikle söylemiyorum ama gerçekten çok karışık bir durum var :D

• gel bırde bnım kafamın ıcıne gır labırent gıbı cıkamazsın :)

Kızlar Ne Diyor 2

• sen zaten böyle bi ilişkiye başlamakla hata etmişsin

1|0
    0|0
    • ılk ılıskımdı bılemedım aslında bana cok ıyılıgı dokundu fakat guvenmıyorum benı sevmedıgını ddusunuyorum hatta emıne yakınım fakat hıc solemıyor rengını bellı etmıyor olumlu konusuyor canı ıstedıgınde arıyor ıcımden bır ses işe gıremezsem baskası ıle gecıp gıdecek dıyor

• diorum ya ilk hatasında belki bıraksaydın kıymetini bilirdi belki o zaman daha iyi anlamış olurdun

• Amacınız ne diyesim geldi..

1|0
    0|0
    • soyleyebılırsın amacım bu cocugun amacı nedır onu merak edıyorum

• evet benı basıt goruyor ama ınkar edıyor polıtık konusuyor cok akıllı bırı ... kafam netlesmedııkce ıyı olamıyorum araftayım resmen olamayacagını bılıyorum ama umıt verıyor ... ya memur olursam ya calısırsam yoksa aramaya coktan baslamıstır belkıde konustugu vardır ıcım rahatsız bır de ılk ya ınsan ılkı sonu olsun ıstıyor ama ıllakı bu ask oyununda mızıkcılık cıkaran olabılıyor tesekkur ederım konuma vakıt ayırdıgın ıcın;)

• Rica ederim ama nasihatlarım etki etmedi.

Yükleniyor...