Kızlar, bir sevgiliniz var kickboks cu çıktığı her maçı yeniliyor ne düşünürsünüz?

ben kickboks ile uğraşıyorum bu aralar çıktığım her maçta yenildim 4 maçın 4 unu de yenildim sevgilim belli etmiyor ama sizce ne düşünüyordur bana olan guveni sarsilmismidir siz olsanız ne düşünürsünüz?

• ona olan güvenim biter
    4% (2)
  • destek olurum ama güvenim yıkılır
    22% (10)
  • benim için önemli değil
    20% (9)
  • destek olurum ona olan güvenip bitmez
    54% (24)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımBu anket erkek oylarına kapalı

0|0
8

En İyi Kız Görüşü

• ona olan güvenim biter

0|0
    0|0
    • dimi öyle olur :( peki bundan sonraki maçlarda başarılı olursa güvenin yerine gelirmi

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben olsam son zamanda yaşadıklarını düşünürüm eğer kötü bir şey yaşamışsan hak verir destek olurum ama mutluluğun falan yerindeyse açıkçası oturur konuşurum.

0|0
    0|0
    • ne konuscan niye yeniliyor sun flanmi. d

• hıhı :D Ne konuşucam moralini bozan bir şey mi var falan derim yok derse ciddiyetin yok mu senin falan derim ama fazla takmam ya onun mesleği sonuçta

• Seni Ne kadar sevdiğine bağlı derim. Valla ben sevgilim maçta hafiften düşse bile canı yandı mı diyorum. Kötü düşünmezdim. İllaki bilek gücüne mi aşık bu kız. Yenilebilirsin niye kötü düşünsün. Kazanmanı ister tabiiikiii ama senin mutlu olman için ister bunu. kendini acaba ne dülünür diye şartlama. Elinden geleni yap sadece

0|0
    0|0
  • a dıyorum

0|0
    0|0
  • Güven değilde bakış açısı değişmiş olabilir seni kaybeden ezik biri gibi görüyor belki

0|0
    0|0
    • off önceden gıdım korkum yoktu maçlara girerken şimdi hep kaybetme korkusu ile giriyorum maçlara onun yüzünden

• Kendisi sevgilim değil ancak en yakın arkadaşım eğer maçlarında sürekli kaybetse nedenini merak ederdim :)

0|0
    0|0
  • c diyorum

0|0
    0|0
  • terki diyar eylerim

0|0
    1|0
Yükleniyor...