Sizce protein tozu kullanmalı mıyım?

165 boya sahip 56 kg bir hatunum... sıkılaşmak için spor yapıyorum... protein agırlıklı besleniyorum.. fakat buna ragmen hala istedigim bir fizige sahip değilim... vücut hatlarımın daha belirgin olmasını isyiyorum.. protein tozu kullanmalı mıyım?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sıkılaşmanı sağlayan zaten kaslarının büyümesi ile alakalı. Protein tozu eğer ki, günlük su ve besin ihtiyaçlarını doğru karşılarsan sana pek zarar bırakmaz uzun vadede. Misal enginar, kereviz yemek ve günde 2-3 litre su içmek gibi. Ayrıca madem kullanmak istiyorsun, weider marka dışında almamaya çalış, ve antrenmanlardan hemen sonra al.

0|0
    0|1
    • Peki anladım.. protein tozunu istedigim fizige ulasınca birakacak miyim? Yoksa kullanmaya devam mı edeceğim

• Doktorlar spordan anlamaz, sporcular da doktordan :)

• Evet haklısın😊👏👏👏👍👍👍

Erkekler Ne Diyor 12

• şu bilmediği şeyler hakkında yorum yapan insanları hiç anlamıyorum yok sarkarmıs yok öyle olurmus böyle olurmus sporu bırakırsan o kas gevser kücülür calıstırmıyorsun sonucta eskisi gibi. tozu değil sporu bıraktıgın icin o kas kücülüyor sarkıyor senin gözünde toz mücize birşey ya o yapıyor bunu dimi cok boş adamlarsınız... gelelim sana spor hayatını ne yapıtıgını ne kadardır yaptıgını bilmiyorum bunu sorduguna göre belirli bir zamandan geçtiğin belli. yeterince protein aldıgına inanmıyorsan kullanabilirsin tabi besleniyorsanda gerek yok. spor lükstür herkesin yapacağı şey değil bugun gitmiyim yarın giderim dersen herşey başa sarar o yüzden düzen onemli bahane olmayacak hayatında sporunu düzgün yapcak gidip salona lak lak onla konusmayacaksın hareketlerden calmıyacaksın biran once bitsin diye herşeye dikkat edeceksin sonra yemene içimene uykuna dikkat edeceksin en sonra baktın eksik geliyor birşeyler sonra takviyeye yöneleceksin en son secenektir.

0|0
    0|0
  • Böbrek ve karaciğer testleriyle ileride hasar bırakıp bırakmayacağını anlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • tozu kullandıktan bıraktıktan sonra yine sarkmalar olursa napacaksın

0|0
    0|0
  • Hayır hayır

0|0
    0|0
  • Zararı yok kanka

0|0
    0|0
  • Sporu bıraktığında oran buran sakmasini istemiyorsan kullanma bence. Doğal şeyler en sağlıklısi bende ayni durumdayım senle ve toz kullanan arkadaşlarımı da görüyorum.. Yapma doğal yollarla beslen ;-)

0|0
    0|0
    • Hmm prOtein tozu kısa sureli ise yariyor yani

• Yapay protein olduğu için işe yarar atiyorum 10kilo etteki proteinj az bir tozla alabilirsin fakat bu yapay olduğu için TOZU değil sporu bıraktığında sarkma yapar. Uygulayanlar var belli ki onlara Daniş

• kullanma demekten dılımde tuy bıttı

0|0
    0|0
    • İstiyom yaa hayret biseysin😄😄

• hayır kullanma şimdilik kaç aydır yapıyorsun

0|0
    0|0
    • Kendimi bildim bileli yapiyorum ama 6 aydir duzenli olarak devam ettigim soylenebilir..

• Diyetisyene mi?

• alerji önemli senin için proteine alarjın varsa su bazlılara özellikle yanarsın protein tozları peynir altı suyundan yapılır

• Kas basacaksan al ama sıkılaştırma için kullananı hiç duymadım.
    Dostum^^

0|0
    0|0
    • Sisirmeye mi yariyor yani bir tek

• Kullanma sağlığına zararı var

0|0
    0|0
  • protein tozu zman sonra vücutta sarkmalara nedn olur biliginize

0|0
    0|0
  • kullanmaaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sağdan soldan dolma şeylerle uzun zamandır kullanmadım. Ama geçenlerde kullandım çikolatalı falan çok nefisti yan etkisini de görmedim.

Ben bazen spor sonrası yorulmaktan besinlerimi karşılayamıyordum. Karşılayamadığım zamanlar içiyorum. Gerçekten mükemmel faydası var. Ama tozu kullanırken kesinlikle bol bol su tüketip beslenmene çok dikkat etmen gerekiyor.
    Onun dışında marka olarak Weider veya Whey öneririm. En iyisi Weider ama biraz tuzludur. Ben Whey tercih ettim. Whey hem yağ yakmana hemde kaslarını korumana yardımcı olur.

0|0
    0|0
  • Kullanma.

0|0
    0|0
  • Kullanma tabiki.. sporu bırakınca o kaslar erir ki.. acele etme bence

0|0
    0|0
    • Bn kastan ziyade sıkılaşmak istiyorum

• Aynen bende öyle.. sakin.. sabırlı ve düzenli. toz moz nedir yaa çabuk kazanılan çabuk kaybedilir altın kural bu

• Peki tatlım tesekkurler

• Sıkılascaksan protein tozuna gerek yok ki

0|0
    0|0
  • kullan

0|0
    0|0
Yükleniyor...