İlkokul, ortaokul, lisede öğretmenine aşık olmak nasıl bir duygudur? Sizin de başınıza geldi mi?

Dersini can kulağıyla dinlersin. Gözüne girebilmek için en yüksek notu almaya çalışırsın. Sık sık soru sormaya gidersin. Nöbetçi olduğu koridorda takılırsın. Falan filan aşkın en saf hallerinden biridir :) :)

Güncellemeler:
Çocukluk aklı duygularınızı söylemeye kalktınız mı hiç?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Orta okulda İngilizce öğretmenime aşık olmuştum

Onun yüzünden ingceyi söktüm bee

1|0
    0|0
    • Sende bendensin. Sayısaldım ama edebiyatta okul birincisi :)

• Süpermiş :D

• Öğretmen dedigin öğrenciyi kazanandır

İki anlat tahtayı karala hadi çözün ben anlattım siz anlamadınız bune lan bole öğretmenleri şikayet edin :)

Erkekler Ne Diyor 11

• link daha çok çaba göstermelisin ! :D

1|0
    0|0
  • Ben de lisede tarih öğretmenime aşıktım. Evliydi ama umurumda değildi. Hatta eşinden nefret ediyordum. Çocuk aklı işte..

1|0
    0|0
  • Edebiyat hocama aşıktım ruyalarıma giriyodu (masum ruyalar) ama yüz vermedi zilli gitti başkasıyle evlendi :(

1|0
    0|0
  • Türkçe hocama aşık olmuştum bıraktı o dersten karı beni

2|0
    0|0
  • lise deyken ingilizce ogretmenıme olmustm. guzel bır duygu gercekten

1|0
    0|0
  • orta okuldayken turkce hocama asık olmustum ama kadın cok aksi biriydide ama cokta cekiciydi

0|0
    0|0
  • Bizim örtmenimiz bizi çok döverdi çok saf bi nefret besliyoduk ona karşı, o kadar saftıki, onun nöbetci oldugu koridorun bi altı ve bi üstü bomboş olurdu

0|0
    0|0
  • Aşk mı bizde ne gezer.

0|0
    0|0
  • başıma hiç gelmedi

0|0
    0|0
  • Hiç olmadım.

0|0
    0|0
  • ünide öğretmenle aşk yaşıyordu az kalsın

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Din kültürü hocama aşığım. Tamam vurmayın :(((((( Ama o genç valla genç 26cık. Ve kaslı . Çok kaslı . Kocaman kaslı :(( Bak gene aklıma geldi :(( Ühühüühüh..

1|0
    0|0
  • lisede tarih hocamızdan hoşlanıyordum.çok yakışıklı değildi ama bilgisiyle hayran bırakıyordu kendine

1|0
    0|0
  • yok ama beğendiğim oldu

0|0
    0|0
  • aşkmıydı bilmiyorum ama ilgilendiğim bi hoca vardı yaşlıydı bide tipsizdi Allah ergen hormonlarından hepimizi korusun :D

1|0
    0|0
  • Ergenliği çok ağır geçirmedim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...