Mekik konusunda yardimci olabilir misiniz?

Mekik konusunda yardimci olabilir misiniz?
Arkadaslar Günaydın öncelikle. bu mekik programına uyarsam faydası olur mu diyet le beraber? spor yapanlar yardimci. olursa çok sevinirim. Teşekkürler.

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Çok abartılmış olabilir bu yeni başlayan birisiysen. Çünkü, ilk gün 30 yapmak çok kolay olmaz mesela. Ve bunları yapmadan evvel mutlaka ısınma hareketleri yap.. Yapmazsan çok acı çekersin valla 3. günde tıkanırsın :D

0|0
    0|0
    • Sayıları yarıya indirsem peki. pazarlık yapıyorum resmen ya 😃

• Rica ederimmm, sayende bende başlayayım bari. :D Böyle bir şeyler arıyorum aslında , ama tarayıcıyı açıp da üşenmekten aramıyorum.. :D Mekik aleti aldım eve, boşa duruyor./

• Hadi bakalım :)

• Günaydin oncelikle.
    Bindirme. metodu var oda soyle tam kac mekik cekebiliyorsun yaziyorsun ornek 30
    Carpi yuzde 70 = 21 *3 set yapacaksin arada sadece 1 dakika dinlen. 10 gun sonunda tekrar cek 40 oldu ornek 40 * 70 = 28 * 3 set yapacaksin. boyle devam eder. 60 * 3 seti gecme aci cekersin

0|0
    0|0
  • Günaydın olur

0|0
    0|0
  • tek yönlü spor olmaz sadece mekik olmaz. iyi bir profesyonel salonda yapmak daha güzel olur. mekik bel fıtığı gibi rahatsızlıklarada neden olabilir dikkat etmek gerekir.

0|0
    0|0
  • aynen güzel miş ilk günler karnin agircak 1 güne böl 15 15 yap

0|0
    0|0
  • spor yapıpta faydasını görmemek saçmalık zaten :D

0|0
    0|0
  • set olarak yapmak bence daha çok işe yarar ve sadece mekikle kalma

0|0
    0|0
  • Güzel program bence

0|0
    0|0
  • Anlasıln tombul birisin.

0|0
    0|0
  • hımmmmn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Cardıo sonrası yap derim mekik kas yapar göbek eritmez.

0|0
    0|0
  • Mekik'i 100 e kadar yapsan yeter. o kadar abartmaya gerek yok. Başka hareketlerde yap kardeşim sadece mekikle olmazki o iş.

0|0
    0|0
    • Her gün 100 mu yapmaliyim başka hareket dediğin akşamları yürüyorum.

• Teşekkür ederim kardeşim. Dikkate alicam saol

• Rica ederim :)

• spor yapmayan biri bunu zor yapar. günlük setler halinde yap bence artarak devam et :)

0|0
    0|0
  • Belli olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...