Ali Koç Fenerbahçe baskani olsa camiaya bir faydasi olur mu?

Ali Koç Fenerbahçe baskani olsa camiaya bir faydasi olur mu?

• Evet kesinlikle olur
    46% (6)57% (13)53% (19)Oy Ver
  • Olabilir
    46% (6)30% (7)36% (13)Oy Ver
  • Hayir olmaz
    8% (1)13% (3)11% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• aziz yıldırım varken olamaz

0|0
    0|0
    • Aziz Yildirim 8 temmuzdan sonra karar ne olursa olsun görevi birakacagini söyledi. Ali Koç'ta aday olucagini. Yani simdilik geçici olarak baskan Aziz Yildirim.

• Görürsün bende söylemesi :)

• 404 kullanıyor herhalde emin değilim

Erkekler Ne Diyor 14

• Yıllardır beklediğimiz şey zaten Ali KOÇ gibi bir ismin fenerbahçe aşığının yeni bir beynin ve geniş görülşlü bir başkanın isteğidir..

Yeni Başkanımızın Ali KOÇ olmasını yıllardan beri isterim..

#Just.

0|0
    0|0
  • Aziz yildirimin gidisi hayirli olacagi kesin. Gelsin kim geliyosa yeter ki su adam sokulsun fb nin yakasindan boyle illet lanet bir baskan gormedim, camiayida kulubude ezdi kenara atti lanet gelsin boyle baskana ulan..

0|0
    0|0
  • fenerbahçe bir spor kulübü vede çok başarılı; anlıyacağınız futbol kulübü değil.. aziz yıldırım neden bıraksın ki? türkiyenin en büyük s. k. nü fenerbahçe yaptı daha ne yapsın adam?

0|0
    0|0
    • Zamani geldi artik kendiside, Fenerbahçe'de çok yiprandi. Ali Koç gelsin yeni umutlar yeni hedeflere dogru gidelim.

• Olabilir

0|0
    0|0
  • Azizin himayesi altında olöazsa çok faydalı olur Fenerbahçemiz için.

0|0
    0|0
  • azizin tekrar başkan olması bir gs li olarak beni mutlu etti. lakin Türk futbolu adına üzücü bir durum. bunun gibi ahlaksız, sporu fanatizme dökmüş yeteneksiz insanların böyle büyük kuluplerin başında ne aradığını gerçekten bilmiyorum. pardon burası Türkiyeydi :/

0|0
    0|0
  • b
    DiyorumBen^^

0|0
    0|0
  • Valla bu baskandan ıyı olurdu keske genclerın onu acılsa ama cok gec yıne azız secıldı

0|0
    0|0
  • Bir değil milyon kez faydası olur.

0|0
    0|0
  • Ama aziz dedi ki yine de buralarda olacağım ali koç başkan olsa bile aziz tamamiyle ortadan kaybolmadan bize rahat yok

0|0
    0|0
  • Valla olmaz Aziz Yıldırım daha önce zaten dedi benden sonra Ali koç olur diye ama bizde görevi bırakmayız arkadaşlarımızla ilgileniriz hep diye Ali başkan olucak ama Aziz yönetiyor gibi olucak yine

0|0
    0|0
    • Evet Aziz Yildirim'in kuklasi olur diye korkuyorum açikçasi.

• Aziz Yıldırım toplantıda dedi zaten dinle anlarsın bende Ali koçu çok istiyordum geçen sene ama o açıklamadan sonra olmasa daha iyi diyorum

• Zeki adam.

0|0
    0|0
  • A diyorum. aziz yıldırımın çok yararı oldu kulübe ama zararı da çok oldu.

0|0
    0|0
  • Evet kesinlikle olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aziz yıldırım olmasa faydalı olabilir evet ama gitse de yine aziz yıldırımın gölgesinde olacak fenerbahce

0|0
    0|0
  • fenerliler sanıyorki, Ali Koç gelirse, koskoca Koç holdingin tüm parasını fenere akıtacak :D
    Böyle birşey asla olmaz, şimdiden söyleyim size. Ali Koç başkan olabilir ama para akıtmaz, akıtamaz. Ona bakarsan Koç Holdingin esas sahibi olan Rahmi Koç koyu bir Beşiktaş taraftarı ve bjk üyesidir

0|0
    0|0
  • Evet kesinlikle olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...