SQUAT yapan kızlar ve spordan anlayan erkekler bir bakar mısınız?

şimdi benim fiziğim şöyle, ölçülerim 88-72-88 kilom 50-51 gidip geliyor
kalçam dümdüz oldu son 3-4 yılda
şimdi kalçam biraz dolgunlaşsın istiyorum
squat yapacağım
ama internette bir sürü program var ve anlamadım nasıl yapacağımı

önce ısınma esneme veya hareketten sonra esneme soğuma falan yapılıyor mu?
bir de ne kadar zamanda sonuç alınıyor
amaaaaan işte.. bu konuda ne biliyorsanız, bana ne öneriyorsanız yazar mısınız ^-^

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Squat ta dizleri çok zorluyor, birde boyun fıtığın varsa daha zor. hoş ben ağırlıkla yapıyorum ama sen ağırlıksız yapacaksın sanırım

1|0
    0|0
    • dizler için ne yapmak gerek peki bir sakatlık olur mu

• half squat, lunge, geriye tekme ve tekrar squat var programda. squat ve lunge yaparken ellerde 2 şer kiloluk ağırlık olacak ilk 1 ay bitince

• Sorun çıkacağını sanmıyorum ama hareketlere başlamadan önce ısınmayı unutmayın

Erkekler Ne Diyor 6

• Squat ı evde yapmaya karar verdiysen tek bit kaynak seç ve onu uygula, çok kaynağa bakarsan kafan karışır. Evet süper bir harekettir ancak tek başına yeterli değildir. Ayrıca belin çok kalın 72 nedir ya, benimki bile 75

1|0
    0|0
    • evet belim tam bir felaket :( geçen hafta 68 di bugün 72 çıktı boğazımı tutmam lazım

• önce ısınma açma germe sonra squat ve squattan başka kalçayı çalıştıran hareketler var onlarıda yap set set bu hareketlerı google amcadan bulabilirsin :)

1|0
    0|0
    • half squat, lunge ve geriye tekme yapacağım 4 er set 15 er tekrar

• Uygundur yapabilirsin üçüde güzel ve etkili harekettir :)

• lise 1 de götümü elleyen kız 3 yıldır squat yapıyor intikam almam yakındır iyi ki başlıgı gördüm de hatırladım -_-

0|0
    0|0
  • Burdan kafamıza göre sana program veremeyiz gideceğin spor salonundaki hocalara vs sorabilirsin ancak squat çalışman kalçanı daha dolgun yapacaktır emin ol ama sabırlı olmalısın.

0|0
    0|0
    • olduğum yerde spor için sadece 1 tane futbol sahası var ne spor salonu ya asdfghjasdf :D

• anladım kolay gelsin o zaman sana

• sıkuat bir şeyi sıkıca tutucan atıcan işte nesini anlamadın

0|0
    0|0
  • 50 kilo kizin beli nasıl 72 oluyor acaba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...