Kızlarda nelerden hoşlanmazsınız?

Şu an aklıma geldi daha doğrusu facebook adresimde bulunan eski bir arkadaşım aklı sıra özenti bi nutella hayranlığı var. Gerizekalılar kimse de kusura bakmasın da kız burnunu parmağını yüzünü resmen nutella ile boyamış. Sinir oluyorum böyle kızlara ya. Nutellayla yüz boyamalar, özenti özenti davranışlar. Tiksiniyorum böyle yapanlardan. Siz sever misiniz baylar ? Bunların yapma amacı çekici olmak sizce öyle mi ? Siz neleri sevmezsiniz baylar bayanlar. ?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• yapmacık tavırları bende sevmem helede erkek gibi davranmaya çalışan rajon kesen kızlar illet olurum kız dediğin kız gibi olmalı değilmi?

0|0
    0|0
    • Bencede öyle.

• onlar da iğrenç bide ben cok alkol alırım havası yapıp sarhoş olan kızlar iğrennçççç. kısaca günümüzde kızların pek çoğu bunu yapamasada bana göre kız dediğin hanım hanımcık olmalı. gerisi yalan.

• Evet kesinlikle çok haklısın

Erkekler Ne Diyor 15

• o degılde asırı makyaj yapanlar lutfen yapmayın bı de kılolu bayanlar o kadar dar ve acık gıyınmezse cok sevınırım lutfen yanı tamam herkesın zevkı kendınede cogu arkadasda benım gıbı dusunuyo ıtıcı yanı

1|0
    0|0
  • Sinirli erkeğe alttan almayı bilmeyen kızları sevmem

2|0
    0|0
  • Nutellayla amaçları çekici olmak olamaz bence. Olsa olsa "ben yemek yemeyi bilmiyorum allahaşkına benden uzak durun" olur...

0|0
    0|0
  • sana şu kadar söyliyim öyle bir insanı karşıma alıp insan yerine koyup muhabbet etmem allahın kezoları bide insanları küçük düşürmeye çalışanlar var onlarda ayrı bi mesele

1|0
    0|0
  • erkeklere aşkım diyenler yok mu arkadaş olduğu halde en gıcık tip üstüne bide çok rahat davranan kızlar sanki dünya kendininmiş gibi olan tipler yok mu aman evlere ırak

1|0
    0|0
  • Bıkere bıyık olmicak arkadas bıktım bıyıklı gormekten ıyk...efenim 333 dudak meselesi var onada ıyk. Son olarak şişkolar tayt gıymesın streçe sarılmıs dana etıne benZıolar ıyk

1|0
    0|0
  • sacma sapan konuşup olmadık yerde gülen ve salak salak bakan kızlardan nefret ederim

0|0
    0|0
  • Ne kadar güzel olursa olsun bir kadın soguksa ve bir şey sordugunda seni tersliyorsa ondan nefret bile edersin böylelere götü kalkmış deniyor galiba.

0|0
    0|0
  • Önüne gelen her erkekle samimi olan kişileri sevmem. İlk aklıma gelen bu oldu şimdi.

1|0
    0|0
  • kendine güvensizlik.

çirkin ayaklar.

erkeklere kendini ezdirmek.

0|0
    0|0
  • çok makyaj, sakız çiğneme, aşırı dekolte ve sürekli sağa sola davetiye atanlar.

1|0
    0|0
  • aklı bır karısta olanı

0|0
    0|0
  • nimeti sağına soluna süren kızları alıp...tööbetöbe.ayar olurum.sadece nutelle olsa yine iyi.

0|0
    0|0
  • Salklıktan hoşlanmmam.

0|0
    0|0
  • Hayatımda Nutella yemedim. Bi' tiksintim yok ama öyle denk geldi.

Nutella hayranlığını zaten anlamam ama böyle garip garip şeylerle ilgi çekmeye çalışan tiplerden pek haz almıyorum.

Kendi tarzı, kişiliği olan insanlar daha bi' tatlı geliyor bana. Kadınlarda giyim yanlışlarına tahammülüm yok. Direkt bi' soğuma geliyor soldan soldan...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ota b*k'a ağlamasına. hayattaki tek derdin erkekmiş gibi davranmasına. saatlerce ne giysem diye düşünmesine vs. vs. :S

1|0
    0|0
  • ben agzını yüzünü buruşturup şişirenlerden tiksiniyorum yaa... amacınız ne dicem bi daha öyle foto cekinen görürsem :D

1|0
    1|0
  • maç muhabbeti yapan kızlara kıl oluyorum ya..

0|0
    0|0
Yükleniyor...