Sevgilinizin doğru kişi olup olmadığını nasıl anlarsınız?

Aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız. Nasıl emin olursunuz sevgilinizin sizi sevdiğinden.

Ciddi yorumlar yapılırsa sevinirim...

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• aşık olduğumu nasıl anlarım bilmem ama bir şey okumuştum bununla ilgili

ben onu sevmesem bile o beni seviyorsa,değer veriyorsa böyle yaptığım halde beni seviyordur diyordu...katılıyorum bu söze

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Yazı tura atarım.

0|0
    0|0
  • ben ölürsem üzülür müsün? derim heralde

kardeşime sorunca "bi git la bak tekme atarım" diyo,sevgisini göstermeyen türden sanırsam :S

1|0
    0|0
  • anlayamazsın..sadece olayı resmıyete doktugunde anlarsın..

0|0
    0|0
  • Kendisine sorarım.

0|0
    0|0
  • sis gibi gorunene girip bir bakarim sis mi >3

0|0
    0|0
  • Beni yormuyosa herşeyiyle o kişi doğru kişidir:) Yormaktan kastım gereksiz kıskançlık tripler filan.

0|0
    0|0
  • küçük testlerle hangi durumda nasıl davranıyor ona dikkat ederim .imkanı dahilinde yapabileceklerine yaparım bide yapmadıklarına .. ben sevgilim çok yoğun çalışıyodu ama ama iş çıkışı ne zaman hadi desem beni kırmazdı daha bi kere olsun bahane üretmemiştir iş çıkışı gelir alır yorgunum demez köpeğimizi alıp dağ bayır yürürdük ses etmezdi .başım ağrıyo desem ta evinden kalkar gelir ne gerekiyosa yapardı 8 10 gibi vakitsiz çalışmasına rağmen beni hiç ihmal etmezdi ama ialem yüzünden kısmet olmadı . o beni ben onu deli gibi seviyoruz. sevgisinden eminim

0|0
    0|0
  • zamanla tbiki ... .. ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• o kendisini belli edecektir emin ol

bu arada kimsede geçmişinden kaçamaz

0|0
    0|0
  • arada zarf atarım, bazı şeyler için.. bi' nevi sınava tabi tutarım

0|0
    0|0
  • doğru kişi aile kurumunun kriterlerine uygun olan kişidir.yani;saygı,dürüstlük,metanet,uysallık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...