Alt karın bölgesini eritmek için bildiğiniz hareketler (egzersizler) var mı?

Ya benim alt karın bölgesi olarak adlandırdığımız bölgede fazlalığım var boy ve kilo normal diğer bolgelerde de o kadar göze batmıyor ama alt karın bölgem çok gözüme batıyor, bolgeyi eritmek için onerebileceğiniz hareketler var mı? Şimdiden teşekkürler.

Güncellemeler:
Yağ yakmaktan kastım ayva göbeği deriz ya onu nasıl eritebilirim. Türk kasıda diyebilirsiniz :D

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• bölgesel eritemezsin dostum , vücudunda hala fazladan yağ varsa ki bu senin gözle görebileceğin bir durum değil sen kalori yakmaya başladığında yağlara sıra geldiğinde enerji kullanımı olarak yağlarda da vücutta harcama sırası olur önce bacaklar mesela sonra kollar en son göbek

0|0
    0|0
    • Peki şu ayva göbeği olarak adlandırılan göbeği nasıl eritebilirim? Hani yağ yakmak değilde ayva gobeğini eritmek diyelim.

• Ekmeği bitirmek değilde azalttım günde en fazla yarım ekmek artık gerçi bu da fazla belki ama şimdilik böyle yapmam daha iyi olucak , şeker ve tuz konusunda katılıyorum onları da azaltmaya çalışıcam dediğin gibi ama zor oluyor biraz alışkanlıklardan kolay vazgeçilmiyor :D

• valla ben 2-3 aydır ekmek yemiyorum şeker desen 1-2 yıldır kullanmıyorum. şu an spor yaparken öyle çok aşırı terlemiyorum çok büyük etkisi var bence

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• sırt üstü yere yat 2 ayağınıda yukarı kaldır sonra indir yavaş yavaş yap bölgesel olarak yağ yakmazsın ama sıkılışatırabilirsin

0|0
    0|0
    • Yere değdirmiyoruz ayakları demi bu hareketi görmüştüm bunu da yapmaya başlayacağım teşekkürler

• evet ayaklar yere değmiyor topuğun yere çok yakın olsun ama değmesin sonra kaldırabildiğin kadar kaldır tam faydayı almak için belin yerden hiç kalkmasın ve ayaklarını bükme olabildiğince düz tut

• Dostum bölgeden erimek malesef imkansızdır, tamamen zayıflaman gerekiyor oranında gitmesi için. o bölgede en zor yağ kaybeden bölge ama tuz ekmek kesersen birazda olsa zayıflayabilirsin

0|0
    0|0
    • Ya zaten önceden fazla kilom vardı şu an fazla kilom yok hani vermiştim fazla kilolarımı ama orası erimedi. Orayı eritmek için hareket lazım bana işte şu an fazla kilom yok ideal kilomdayım. Ama o bölge de fazlalık var.

• enerji harcaman gerek dostum belli bir bölgeden erimek imkansızdır

• Barfix Çubugunu ayaklarınla tutacaksın; Aşağı doğru sarkıp kendi yarı pozisyonda kaldırıp bekleyeceksin :)

0|0
    0|0
    • 1- Barfix çubuğum yok ve alamamda bu aralar.
      2- Alsamda yapamam ki bu hareketi :D

• Yüzme Muthiş derece Kas çalıştırıyor. Haliyle kalori yakıyorsun ve çok acıkıyorsun.
      Açlığını Karbonhidratlarla değilde daha çok proteinle bastırmaya çalışırsan sıkıntı olmaz.

• Hayırlısı diyelim teşekkürler.

• kanka beni dinle hayvan gibi sporla ilgileniyorum dediğin yeri anladım eğer o olmazsa ölürsün kanka emin ol

0|0
    0|0
    • Orayı duzleştirmeyi nasıl yapabilirim günde yarım saat koşmaya başladım (invertal Training) şeklinde bir hızlı bir yavaş

• kanka affedersin yorum mal olmuş o bölüm gitmiyor zaten gögüs kafesi ile karın arasındaki boşluğu düzeltdi koşmanın faydası ile düz oldu

• Dediğin gibi havalar ısındı daha zor oluyorsa ben bunu yaz için yapmıyorum ya görüntü rahatsız etmeye başladı o yüzden buyuk ihtimal yüzmeye gidicemde gidemezsem diye araştırıyorum.

Yükleniyor...