Son zamanlarda modayı pek takip edemedim yakın zamanda alışverişe çıkmayı düşünüyorum

bu sezonun modaları neler etekler nasıl olmalı kot pantolon almayı düşünüyorum hangi marka almalıyım colins mavi Ltb ? gömlekler yada kazaklar tişörtler ne renk olmalı hangi marka çizme almalıyım modeli nasıl olmalı ? marka olarak batık lcw adil ışık giyiniyorum genelde taytlar revaçta mı kışlık tayt almayı düşünüyorum nasıl kombinleyebilirim biraz yardım ediverin lütfen çok ihtiyacım var

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• yüksek bel koyu kahverengi pantolon çok hoş duruyor bir bayanda

0|0
    0|0
    • hımmm evet hem de dar paça olanlar dimi

• rica ederim...

• aldınmı:)

Erkekler Ne Diyor 2

• Alışverişe çıkınca zaten modayı da anlarsın .

0|0
    0|0
  • mavi iyidir ama az bi pahalı. ltb idare eder. collinse yaklaşma bile. kumaşları çok kötü

0|0
    0|0
    • aslında tam tersi colins in kumaşı iyi mavi çok berbat önceden hep mavıden alırdım kotlarımı bir kere giydikten sonra salıyor kumaş kendini bollaşıyor artık mavi den almayacagım sanırım hem çok da pahalı

• çook teşekkürler yardımınız için

• rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 2

• oo çok geniş yelpazeli sormuşsun. hangi birine cevap verelim :) genel cevap vereyim desenli, dantelli ürünler bu yıl çok moda.

1|2
    0|0
  • Kalem etek tercih edebilirsin. Colinsin kotları iyidir ben orayı tercih ediyorum. Gömlekler şu kareli renkli olanlar moda onları tercih edebilirsin. Kazaklar örme kazak türünde alırsan hoş durur. Çizmeyide dizini kapatacak şekilde olanlardan alırsan güzel olur hoş duruyor marka olarak bir şey diyemicem :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...