Saç egzamasının tedavisi hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ?

Yaklaşık 2 yıldır kepek sorunuyla boğuşuyordum fakat arkadaşlarım bunun kepek değil saç egzaması olduğunu söylediler.Henüz doktora gitmedim ve gidebileceğimi sanmıyorum lütfen nedenini sormayın.Evde kendi kendime nasıl geçirebilirim ? LÜTFEN SADECE BİLGİSİ OLANLAR YORUM YAPSIN :))

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Gecmis olsun. Egzama, mantar ve sedef gibi deri hastalıklarınin tedavisinde Aloe vera, arı sutu ve propolis ile sonuc alınmaktadir. Tibben pozitif bir yaklaşımı bulunmayan Sedef ve vitiligo hastalıklarında bile uzun süreli bir tedavi sonucu ciddi sonuclar mevcuttur. Saclarınız için düzenli kullandığınız takdirde Aloe vera ve arı sutu karışımı Dogal şampuan ve sac kremi size yardımcı olacaktir. Piyasadaki bildigimiz petrol artığı sampuanlari kesinlikle kullanmamalisiniz. Bu konuda iletişime gecebilirsiniz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Egzama doktora gidildiğinde bile tedavi olunup geçen bir hastalık değildir sadece ilerlemesi durdurulur değil ki doktora gitmeden geçecek olsun burdan tavsiyelerle. Sadece stresten uzak durman gerekir diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Ketoral sampuan veriyo doktor onu kendinde alabilirsin sacinda 10 dakika bekletip yikiyosun .

0|0
    0|0
    • Gerçekten işe yarıyormu ?

• Ilaci zaten sac egzamasinin.

• Peki teşekkür ederim :)

Yükleniyor...