Bana vurdu hem de 3 kez

evet 1.5 yıllık sevgilim bugun bana vurdu hem de 3 kez ben de sinirle ona vurdum 1 kez ve cekip gittim arıyo pişmanım diyoo ama ben ondan nefret ediyorum bana bunu nasıl yaptı bilmiyorum bana nasıl vurdu evlencem dediği kıza namusum dediği insana el kaldırır mı erkek adam hayvanmış işte goremedim lanet olsun bana tanımamışım hic onu

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• geçmiş olsun ne diyelim. dövme nedeni neydi peki?

0|0
    0|0
    • kıskanclık hayvan herif butun her seyi oldurdu içimde sadece intikam almak istiyorum

• affetme olasılıgın var ama affedersen bi daha önünü alaamzsın, dayak konusunda

• affedemem ben hayatımı riske atamam o karı katillerinden olur bu psikopat da

Erkekler Ne Diyor 15

• delikanlı adam kadına el kaldırmaz... adamlık böyle birşey değildir.. zararın neresinden dönersen kârdır diyerek arkana bakmadan kaç bu ilişkiden...

0|0
    0|0
    • kaçtım zaten cıkmıyorum hic bi telefonuna faceden engelledim bi anlık sinşrmiş baslarım onun sinirine

• Onu affet ve dayağın dozunu arttırsın. Hortumla falan dövmeye başlasın seni.

2|0
    0|0
    • onu asla affetmem ben ondan intikam almak istiyorum ve ben de ona bi tane gecirdim sinirle ohh canıma degsin

• hicbişey demiyorum zaten ne der ki insan bu durumda tamam suscam delirsin kudursun pişman olsun en azından baskasının canını yakmasın

• Aferin. Aynen öyle olur.

• pişmanlığı sana yumruk atamamasındandır. emin ol bir araya geldikten sonra onu da yapacaktır.saygının özünü seveyim.

0|0
    0|0
    • allah belasını versin onun

• iğrenç bi tecrübe

• iğrenç

• Neden kavga ettiniz 1.5 yıllık bir ilişkiyi nasıl böyle çabuk dagıtabiliyorsunuz.Umarım iyi olursunuz.

0|0
    1|0
    • o dagıttı ben değil

• Sinir hastalıkları vardır sevgilinin bence belirtiler zaten bunlar bir şey olurda barışırsanız onunla bu konu hakkında konuş bu böyle gitmez.

• barısmadım barısmam da istiyo ama sadece ben onu terketmiş olmıyım diye yapıyo oyle

• Vurmasındaki nedeni söylermisin bana ?

0|0
    0|0
    • cocugun birine bakmışım ama bakmamıstım ben o tarafta oturan kız arkadasımla konusuyodum

• bazen insan boş bakar karşındaki onu gördüğünü izlediğini sanar işte boşver iyi yapmışsın

• neyini izlicem ben onun yaa içimde ufacık bi begeni yoktu yani..simdi ona bakmadım ama sevgilimden nefret ediyorum super bişi yaptı neymiş sevmiş kıskanmış sevgisi batsın

• Herhangi bir pskolojik sorunu veya şeker hastalığı tarzı kronik bir rahatsızlığı var mı?

0|0
    0|0
    • kalp hastalıgı var ve bence psikolojik sorunu da var

• Vurmak için aptalca bir sebep; anlaması gereken oymuş. Ben herhangi bir rahatsızlık sırasında veya ar damarına bastığında yaptığı bişey sandım. Onun için çok üstüne gitmişsindir belki diycektim. Ama doğru yapmışsın. Boşver gitsin ;)

• ben ustune falan gitmedim noldugunu anlayamadım zaten o kendi kafasında kurmuş kurmuş patladı bugun de gelmiş ozur diliyo bide aksam o kadar aradım acmadın diyo bi kufretcektim ya sustum konusmak istemiyom uzak dur benden dedim sonra kalktım gittim pişman olcak o ama cok gec artık

• evlenecem dediği kadına el kaldıran desene evlendikten sonra bacaklarını kırar

0|0
    0|0
    • benimle evlenmeyi ruyasında bile goremez bundan sonra

• Sevdiğin benim olacak dediğin kadına el kalkmaz kaldıran adam insan değildir.

0|0
    0|0
  • Kadına şiddete nayn!

0|0
    0|0
  • Ee yani ne diyosun ?

0|0
    1|0
  • Soru neydi tam olarak?

0|0
    0|1
  • Soru neydi?

0|0
    0|2
  • Kadına el kalkmaz.

0|0
    0|0
    • delikanlıyım der bide adam değil o be adam değil

• kadına vurmak acizliktir. pişman mişman yine yapar. vakit varken vazgeç bence.

1|0
    0|0
  • ee soru nerde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• en azından erken görmüşsün öyle bir tarafını derim. uzatmadan uzaklaşmalısın. sevgini kullanıp affettirme çabalarına yenik düşmezsin umarım .acı ama gerçek bi kere vurabildiyse son olmayacaktır.kabullenme sakın

1|0
    0|0
  • Evlenmeden önce nasıl biri olduğunu görmen iyi olmuş geç olmadan anladın bi kere vurduysa gene olabilir dikkatli olmalısın.

1|0
    0|0
  • en iyi intikamın susmak olsun...

2|0
    0|0
    • oyle diyolar suscam ben de bakalım

• bu nefretle gidersen iyi ama bide yumuşayıp dönersen bilmem

• yumusamam

• Ve evlenmeden tanidin...ne mutlu sana ne yapman gerektigini biliyorsun...

2|0
    0|0
  • pişmanmış affette tekrarlasın.

2|0
    0|0
    • affetcek kadar aptal değilim ama kendimi inanlılmaz kotu hissediyorum

• nasıl vurdu yaa acımadan nasıl vurdu sonra aglayarak baktı bana karsıdan hayatımın en igrenc gunuydu

• bilirm ekle istersen

• affetme afedersen angutsun

1|0
    0|0
    • geldi en az 10 kez yanıma konusmak istemiyom benden uzak dur dedim

• sakın dönme evlenince devam eder o dayak hayvan ya elleri kırılsın el kadıranların

1|0
    0|0
    • bence de elleri kırılsın delikanlılıktan bahsederdi bi de hep kadına el kaldırır mı delikanlı adam

• sakın dönme hayatının yanlışını yaparsın canım aklını başına al

• asla gercekten bundan sonra asla

• Evlenirseniz döver seni söyliyim ben.Ayrıl kurtul

1|0
    0|0
    • haklısın o yuzden evlilik falan asla içimde o kadar buyuk bi nefret var ki ona karsı

Yükleniyor...