Onerebileceginiz protein tozu var mi?

Onerebileceginiz protein tozu var mi?
Yaninda alinabilinecek yag yakici da...

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes yazmış ama ince ayrıntılı yazmamış.
    Bak şimdi ustam sana şöyle diyeyim Türkiye de Optimum markası var lakin Amerikan menşei'li değiller.
    Ayrıca protein7 adlı siteden kesinlikle uzak dur bulgar malları satıyor.

Açıklaması şurada;
    http://www.weiderturk.com/
    Saygıdeğer Weider Kullanıcılarımızın Dikkatine,

Weider Almanya tarafından onaylanan ve aşağıda bilgilerinize sunulan resmi belgelerde Antilop Sportif Gıdalar San. Ltd. Şti.'nin Weider markasına ait tüm ürünlerin Türkiye'deki Tek Yetkili Distribütörü olduğu doğrulanmakta; Yakamoz Sporcu Gıdaları Kuyumculuk İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. (www.protein7.com) adlı firmanın Weider Amerika ve Weider Almanya tarafından tanınmadığı ve Bulgaristan'da bulunan Muscle Supplements adlı firma üzerinden Türkiye'ye ithal ettiği Weider Premium Whey (2,3 kg) - muz aromalı, Weider CFM Whey Protein (908 gr) - çilek aromalı, Weider Whey Aminos (300 tablet), Weider Premium BCAA Powder (500 gr) - tropikal meyve aromalı, Weider Body Shaper L-Carnitine Ampul (40 ampul) - şeftali aromalı, Weider Pure Creatine (600 gr) ve Weider Amino Blast Mega Forte (20 Ampul) - elma + kiraz adlı ürünlerin söz konusu firmaya Weider Almanya tarafından satılmadığı belirtilmektedir. Bu bağlamda, Türkiye pazarına paralel ithalat olarak giren bu ürünlerin sorumluluğu ne Weider Amerika ve Weider Almanya firmalarına ne de Weider markasının Türkiye Genel ve Tek Yetkili Distribütörü olan firmamız Antilop Sportif Gıdalar San. Ltd. Şti'e aittir.

www.weiderturk.com/index.php/haber/duyuru.html

Protein 7 adlı sitenin yani yakamoz gıdanın optimum ürünleri de bulgar malıdır tavsiye etmem.

Ayrıca Optimum'dan uzak dur. Topaklanma yapıyor, karın ağrısı, yapay aroma, büyük tuvalet sorunu ve gaz sorunu da cabası.
    Bak şöyle örnek vereyim öncelikle bütçen nedir?

Eğer bütçen iyiyse Weider Premium Whey alacaksın çünkü supplement markaları iki gruba ayrılır Weider ve diğerleri olarak. Weider'e en yakın kalite de All Stars markası vardır. Diğerleri sırf reklamdır.

0|0
    0|0
    • www.supplementler.com/.../optimum-gold-standard-whey-2273-gr-608
      2,76 TL 1 servisi.
      www.supplementler.com/.../nutrade-premium-protein-2250-gr-5208
      2,92 TL 1 servisi (zam gelmiş 2,54 tü önceden).

Fakat paran varsa Weider Premium Whey al geç derim ama maddi durumlar kısıtlıysa fiyat performans ürünlerine bak derim.

• 1i almayi dusunuykrum

• Optimum Whey eğer protein 7 adlı sitedense tavsiye etmem lakin başka yerden temin edilirse örneğin ingiliz menşei vs. o zaman alın derim. Bu arada su ile tüketiniz antrenman sonrası 1 ölçek almanız yeterlidir. Fakat benim proteine ihtiyacım var beslenmem eksik maddi yönden sorunum yok diyorsan sabah uyanır uyanmaz 1 ölçek whey de ekleyebilirsiniz ayrıca 1 tane de muz yiyin derim sabah uyanır uyanmaz antrenman sonrası da 1 muz tavsiye ederim.

2 ölçek vs. diyenlere bakmayınız. Hormon kullanmayan bir insan tek seferde 40-50 gr proteini sindiremez çoğu yağ olarak döner bize.

ya da bu ürün gelirse bunu alın çünkü siz yağ yakıcı da istiyorsunuz bu ürün diyette olanlara göredir. Yağ yakıcısına bence boşa para vermeyin derim. Fakat hızlı sonuç alıcam diyorsanız alın ama bence hiç gereği yok.
      Whey protein tozu
      Creatine
      Alınacaksa bu iki supplement alınmalı sadece. Bunun haricinde performans artıcı kilo aldırıcı vs. 2. plandadır bence.

www.supplementler.com/.../optimum-lean-whey-high-protein-powder-465-gr-5323

Kızlar Ne Diyor 3

• proteini et olarak tüketsen olmuyor mu

0|0
    0|0
    • Zaten tuketiyorum yeni basliyicam toza yapmasi cok ugrastkriyor eti

• Protein tozu kullanıp şişeceksin. Sonra bırakmak isteyince ya da bırakınca söneceksin. Kullanma derim. Hazır almamışken vazgeç. Doğal yollarla kas yap.

0|0
    0|0
    • Hic kullanmadim protein ihtiyacimi karsilayamadim 1senedir spor yapiyorum baya kas var ama yag doli nhep

• Sabah yulaf oglen doner et vs aksam pilav makarna vs yatmadan once 6yumurts yiyordum bir b*k olmadi yag topladim ama 38-40cm lol var

• Peki sen bilirsin.

• whey kullaniyorum ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...