Yazıyı okuyun ve düşünün eminim kendinizden bir şeyler bulacaksınız.

Iki insanın olduğu yerde 6 kişilik vardır.

Ilk ikisi olmak istedikleri kişiliklerdir.

Sonra ki ikisi olmuş gibi davrandıkları kişiliklerdir

Son iki ise gerçekte oldukları kişiliklerdir.

Şimdi bunu biraz düşünüp bu site de hangi kişiliğinizi ortaya koyduğunuzu dürüstçe paylaşın arkadaşlar. Ama dürüstçe. Eğer dürüst bi cevabınız yoksa paylaşıma katılmayın.

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• her zaman olayları kendi istediğim gibi olmasını sağlayan isteyen bi kişiyim :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• neysem o'yum,gayet de dürüstüm bu konuda...

insanlarla iletişim kurmaya çalışan,kimseyi küçümsemeyen,olur bir yol bulmaya çalışan biriyim gerçek hayatta

burada da böyle old. dşn.:)

1|0
    0|0
  • 1 insanın olduğu yerde 3 kişilik vardır da diyebilirdin.

Gerçekte neysem oyum dersem ama göründüğüm gibi değilsem bunu burda kim ispatlayabilir ki?

0|0
    0|0
  • içimde bu kadar ruh barındırmıyorum :DD yoksa neden yalnızlıktan şikayet edeyim .. bi taneyim ben yaa :))

0|0
    0|0
    • Pekala söyle sorayım ilk kez girdiğin ve daha sonra girmeyeceğin bi ortamda kendinden bahsederken hiç mi olayları şekillendirerek sonucunu kendi lehine çevirip birşeyler katarak yada kendini hayal ettiğin bi kılıfa sokarak anlatmadın.

• :DD o dediğin kişiler o işi yapsalardı köşeyi dönerledi inan :dD

• Artık bilemeyeceğim ama zannetmiyorum. Hepsin de herşeyin en iyisi en güzeli var yani köşeyi dönmeye ihtiyaçları yok :)

• Yapamadım fikri verceme cevap vermem daha iyi

0|0
    0|0
    • neden? yapabilmek ve yapamamak bunların ikisi de insanoğluna ait şeyler. yaptığını anlatabilirken yapamadigindan neden utanıyor yada sıkılıyor veya açık yüreklilikle yapamadım diyemiyorsun?

• ben yanlış yorumlamışim benim hatam kusura bakma.

• Kusurluk bir durum yok yanlis anlaşılma olur

• hesabı sadeleştir.1 insanın olduğu yerde 3 kişilik vardır mı diyorsun;?

0|0
    0|0
  • hani bana hani bana :(

0|0
    0|0
  • hangi kalıpçı dökmüş bunları ?

0|0
    0|0
    • Söyleyen söylemiş ne önemi var. Sahiplenen ben yazdım diyen de yok. Anlam itibarı ile paylaşıma değer olduğu için paylaştım sadece.

• sığmıyorum.

Erkekler Ne Diyor 3

• Olmak istediğim

0|1
    0|0
  • Olduğum gibiyim. Buradan gizli halimle neden kendi kişiliğimden utanayım ki hem ?

0|1
    0|0
  • 1 tane var bende.

0|0
    0|0
Yükleniyor...