Tacize uğrayan kadınlarda bütün suç sapıkların ya da tacizcilerin midir ?

Bir haber okudum haberin detayında hayasısca acık sacık giyinen bir kadının tacizci ve tecavüzcü hile aynı karakterde olduğu yazıyor.

haberi komple okudum ve bence haklı bir haber sizin görüşleriniz.

link paylaşmak yasak değilse paylaşa bilirim.

Güncellemeler:
Bazı zavallı insanlar isyan etmiş burda okuduhum bır haberi yazdım.

Peki şunu sorayım bayan orasını burasını acarak benım evımdekı çocuğumun evladımın halaknı bozmaya ne hakkı var. hem soruyu g..den okumayın orda tecavüz yok tacız var.ikisi farklı şeyler kımsenın kımseye tecavuz hakkı yoktur zaten .
link alın okuyun.

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• kadını suçu ...

0|2
    3|0

Kızlar Ne Diyor 12

• bu tip düşünenlere libido eğitimi verilmeli bunun bir hastalık olduğunu kabul etmektense suçu karşıya atarlar saçma sapan davranışlar

1|0
    0|1
  • O kız diğil açık giyinmek sokakta çıplak bile gezse kimsenin ona tecavüz etmeye hakkı yoktur ! onların haklı oldğunu düşünen insanlarda senin gibi beyinsiz ve basit insanlardır..

2|0
    1|1
    • acık göte herkez parmak atar iyi uyapıyolar.

• Sen sus bi be. çok sinir oluyorum böyle düşünen insanlara :S :D

• müslüman olucaklar bırde. ahlaksızca giyinmeyı svunuyorlar reziller.

• böyle düşünen insanlarla nasıl aynı havayı soluyorum merak ediyorum nasıl bir mantığa sahipsiniz siz ya kadınız biz kadın açıkta giyiniriz afedersiniz ama çıplakta gezeriz ve hiç kimse buna engel olamaz özgürlük diye bir şey var bu ülkede bağımsızız hepimiz ve hiç bir kadın yolda gördüğü erkek bana tecavüz edicek kaçırcak laf atıcak diye kapalı giyinemez giymez !

1|0
    0|1
    • sana katılmıyorum. özgürlükten bahsetmışsın ataistte,sapıkta,katilde, vs vs bubnlarda özgürdür ama herşeyin bir sınırı vardır, ve kadın gözle taciz eder erkekte başka şekilde bence arada pek fark yok

• o zaman kadın ister kimsede buna karışamaz bence neden bahsettiğini bilmiyorsun yani çok dolaylı bir soru sormuşsun aslında düşüncen farklı ama sorduğun soru daha farklı

• haberın lınkını verıcem okursun ordan.

• Bu hastalıklı bir düşüncedir.. Haberi kim yapmışsa yazık diyorum...

2|0
    0|1
  • nolursa olsun tecavüz etmeye hakkı yok kmsenin ama acık giyinmenin de bi miktar payı oldugunu düşünmekteyim..

2|0
    0|0
    • erkeğinde tarik edilmeye hakkı yok bence.

• elbette Allah taciz / tecavüz gibi sorunlar olmasın diye carsaf giymesini istemiş kadınların carsaf giyinenler çok az bende carsafla dolaşmıyorum ama acıkta giyinmiyorum milletin bana pis gözlerle bakmasından rahatsız olurum.. hani en azından çoooookkk acık giyinmeseler belki daha iyi olur ama bilemicem...

• kesinlikle doğru yoldasın sana katılıyorum ve burda isyan eden bayanların coğu acıksacık giyinen bayanlar. allaha onları benden uzak tutsun.

• bikiniylede gezse kimse kimseye tecavüz edemez .bu nasıl bir mantık ne çirkin bir düşünce .senin gibilerin allah belasını versin

2|0
    0|2
    • alllaha senın belanı varsın, burda soru soruyoz . sen oranı buranı acarak benım cocuğumun halakını bozmaya ne hakkın var.

• evet taksımde görüyorum gece o adaplı mını eteklı kızları kucaktan kucağa gezıyorlar sende bunu kalın kafana sok.

• üff bizim neyin ne olduğunu merak ediyoruz .başı kapalı kızlar yapıyor yaa iğrençler

• lan git lan manyak:(

"...tacizci tecavüzcü ile aynı karakterde..."

"...bence haklı..."

kafayı mı yedin noldu

1|0
    0|1
  • Açık giydi dıye taciz edilmek zorundamı ? İşte bu zihniyetler yuzunden rahat rahat gıyınemıyoruz. Taciz eden bir insanda kişilik bozukluğu vardır. Bide onları koruyamayın Allah aşkına.

2|0
    0|0
    • pekı bayanın acık giyinerek benım cocuğumun eşimin halakını bozmaya ne hakkı var.

• Konuyu peygamberlere getırmende ılgınç. Yukarda soruda haklı bulduğunu yazmışsın. Nefsine hakim ol bence sen.

• konu bendeğilim canım yetırıncede hakımım nevsıme ve acık giyinen ınsanklardan tıksınıyorum ve haklı buluyorum suç tek taraflı değil.

• sen bu kısmın neresindesin tacizci kısmımı aceba..zaten bu ülkede konu taciz tecavüz olunca bahane çoook...

0|0
    0|0
    • ahlaklı taraf neredeyse ben o taraftayım.

acıksacık giyinen kadın / çirkince taciz eden erkek.

sen söyle hangisi ahlaklıysa ben ordayım.?

• bütün suç kadının değil

böyle saçmalık olmaz

erkek edebini koruyabilir,irade denilen bir şey var

1|0
    0|0
    • biz halaksısca giyinmeden bahsediyoruz sen edebını koruya bılırdıyon hayret

• canım arkadaşım ben erkek doğru yapıyor demıyorumkı. erkek yanlış yapıyor kadında acarak yanlış yapıyor yanlış ikitaraflı haberde onu yazıyor.

• haber yanlış bakış açısıyla yazılmış diyorum ben de...

sorun olmadığına göre,hayırlı akşamlar

• kimse açık saçık giyindiği için tacizi yada tecavüzü hak etmez.bu kişilik meselesi hastalıklı ruhlar kirlenmiş beyinler için bu sadece bir kılıf tacize yada tecavüze uğrayanların pek çoğu mütevazı açık saçık giyinmeyen tipler bu ne olacak.

1|0
    0|0
  • iyice kabarmış önleri puştların!

hırsızın hiç mi suçu yok?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• açık giyindi diye elbette taciz edilmemeli ancak açık giyinmesi tacize ve tecavüze uğramasında büyük bir etkendir.

0|1
    0|0
  • ersin sen kasaplığa devam et genç. takma bunlara kafanı

0|0
    0|1
  • okuduhum haber küfüven ahad

taciz başka tecavüz başka

hey gidi hey

1|0
    0|0
  • Senin gibilerinde bir gün sonu gelecek elbet..

1|0
    0|1
Yükleniyor...