Sorun tarzım mı sizce? Ne yapmalıyım?

ya ben anlamıyorum arkadaşlar.dışlanıyorum sürekli. mavi gözlü siyah saçlıyım bide beyaz tenliyim.göz çevremi simsiyah boyamayı seviyorum ve yapıyorumda.kahkül kullanıyorum falan. dışarı çıktığımda ilgi çekiyorum,beğeniliyorum çoğu kişi tarafından fakat okuldakiler beni bir türlü sevemiyor. sürekli dedikodum yapılıyor yok öyle yok böyle. sorun tarzım diye düşünüyorum ama beni eleştiren insanlar o kadar sıradanki...sizce?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sorun sende "eleştiren insanlar o kadar sıradanki" kafasındasın. Önce bundan kurtul gerisi olur gider kimse kimseyi dış görünüşünden dolayı yargılama hakkına sahip değildir çünkü ..

0|0
    0|0
    • hayır.söylemeye çalıştığım şu ki;insanlar kendilerine bakmadan başkalarını eleştirmekte bir numaralar. kimse beni ilgilendirmez o ayrı ama ben onları çok ilgilendiriyormuşum gibi davranıyolar.

• hergün aynı ortamda bulunuyoruz.sürekli konuşuyorlar.psikolojim bozuldu.

• Kıskanıyorlar işte ! iyice çatlat onları kurusunlar sinirden ^_^

Erkekler Ne Diyor 3

• Göz çevreni boyama, bunun haricinde hoş bir kız olduğunu düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • gotikmisin, ben severim.Biri değişik tarzda giyinse sıradan insanlar önyargılı bakar bende saçımı kazıttım, siyahları çektim, deri eldivenleri taktım bakalım beni katil sancaklarmı

0|0
    0|0
  • kıskanıyorlar seni çok açık bi şekilde...aldırma takma kafana.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 2 ihtimal var. 1.si tarzın onlara değişik geliyordur.

2. si seni kıskanıyorlardır.

1|2
    0|0
  • Hım, okuldakilere çok gotik geliyosun. Kızlarla mesafelisin.

0|0
    0|0
  • Sorunun cevabı değil ama. Saçlarını sarıya boyatmalısın bence yakışır ^^

0|1
    0|0
    • ahaha böyle iyiyim teşekkürler :)

• ne bilelim yanında mıyız .mavi gözlü diye dışlanan başka birinide görmedim ben senden başka

0|0
    0|0
    • sen beni çok yanlış anlamışsın

• hayır asla sarı yapma .mavi göze siyah saç süper oluyor bence

Yükleniyor...