Nasıl kilo verebilirim?

Boyum 170 ve kilom 52.Çok zayıflamak istiyorum. Kemik gibi olmak istiyorum gerçekten.43'e falan düşmek istiyorum. En hızlı bir şekilde nasıl zayıflarım?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Walla 170 boy 52 iyi bence Ben zayif kiz severimde kalcalarin goguslerin buyukse seni rahatsiz etmis olabilir ama erkekler icin yapiyorum diyorsan cogu kemik gibi kiz sevmez ;) beyenmedigin bolgen neresi

0|0
    0|0
    • kalçam ve göğüslerim özellikle göğüslerimin küçülmesini istiyorum.

• Anladim kalca bolgesi icin spor a gutmelisin kesin fark edecektir goguslerin icinde birkac kilo verdiginde degisme oluyormu bilmiyorum ama spor salonunda bir cok gogus hareketi var siklastirici olcu kacirmadan spor salonuna yazil

• Amacın ne anlamış değilim şu anda muhtemelen taş gibi bir görünümün vardır da gerçek anlamda bir deri bir kemik olmayı neden istiyorsun anlamış değilim sana bu işin anahtarını verirdim ama faciaya sebep olmak istemiyorum.

0|0
    0|0
  • protein ağırlıklı beslen yağ yakıcı ve yakıma destekli gıdalar tüket
    en önemlisi ise spordur.
    %25 spor %75 gıda gelir...

0|0
    0|0
  • sabah yogurt ye öğlen normal ye ekmeksiz ama ara ögünlerde salata meyve ye akşam 6dan sonra bişey yeme akşam yine yogurt ye 2 haftada 5 kilo

0|0
    0|0
  • Yemek yeme

0|0
    0|0
  • Neyin pesindesin...

0|0
    0|0
  • Bence normalsin

0|0
    0|0
  • Sebebi neki kilon gayet iyi ve ideal fazlası zararlı olabilir.

0|0
    0|0
  • İhtiyacın mı varki?

0|0
    0|0
  • Şu An gayet iyisin neden zayıf olasın ki

0|0
    0|0
  • Saçmalama ya kilon gayet iyi

0|0
    0|0
  • ya ben 100 kg yim sen sakin ol rahat ol ama boyumda 1.87 veremedim bıraktım napak yani :)

0|0
    0|0
  • Sebep

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...