Karşı takıma neler derdiniz ? Takımınızı nasıl korurdunuz ?

Arkadaslar Galatasaray taraftarıyla bi beşiktaş taraftarının laf dalışına girdiğini düşünün ve siz Galatasaray taraftasınız. Karşı takıma neler derdiniz ? Takımınızı nasıl korurdunuz ?

Bakalım neler çıkıcak

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Liverpool 1-2-3-4-5-6-7-8 gene sekiştaş oldunz :D link

0|3
    0|1
    • ben bu güne kadar 8 numaralı bilardo topunun neden siyah beyaz olduğunu bilmiyordum ama araştırdıktan sonra ögrendm

Kızlar Ne Diyor 1

• İlk sorudan kaybettin, çünkü ben Beşiktaşlıyım.

0|0
    0|0
    • Örnek verdim kardeşim bende galatasaraylı değilim :) O zaman sen beşiktaş taraftarı olarak yanıtla :)

• Laf dalaşına girmem yahu. Beşiktaş çok geride, savunacağım hiç bi şey yok. Ki böyle durum yaşamadım, ama Galatasaray-Fenerbahçe falan olsa Sarayı fena savunurum.

Erkekler Ne Diyor 10

• 8taştan başka bildikleri laf yok.elin liverpoolunun skoruyla gerdeğe girilmez ama farkında değiller

0|0
    0|0
  • Sizde avrupada tarih yazdınız bizde avrupada tarih yazdık tebrik ederim kardeşim sizi derdim zaten 8taşlının beyin pert olurdu:)

0|1
    0|0
  • Laf dalaşına gerek yok..Medenice konuşun...Miyavlayan arslanlar canlarım beniimmm.. deyin yeter..sorunun tam tersi cevap..

0|0
    0|0
  • yalnız bize 6s diyen beşiktaşlılar bizden 6 yediğini bilmez, uefayla dalga geçenler o başarının yarısına yaklaşamadığını da bilmez.değmez bence var mı hala tutan beşiktaşı.

0|0
    0|0
  • Şehrinizin takımını tutun derim herşeyden önce. :) Eskişehirimizde bir ES-ES bir de oruç tutulur...

0|0
    0|0
  • klasık 6sli zırvası..ama bizim uefa kupamız vaaaaar! bunu derdim kardesım...

0|1
    0|3
  • uefa kupası falan filan dersin başka bir numaraları yok zaten

0|1
    0|3
  • Seni hangi Beşiktaşlı bu soruyu soracak duruma getirdiyse helal olsun bacaksıza

0|0
    0|0
  • Takım Tutmuyorum.Tutuyor Olsamda Takımımı Savunmam Bana Bişey Kazandırmayacağı İçin Susarım Sadece..

0|0
    0|1
  • saha içinde rekabet güzeldir saha dışında değil...

0|0
    0|0
Yükleniyor...