GALATASARAY'IN Şampiyonluk Kutlamalarına Aziz Yıldırım'ın Davet Edilmemesi Yanlış Bir Davranış Değil mi?

GALATASARAY'IN Şampiyonluk Kutlamalarına Aziz Yıldırım'ın Davet Edilmemesi Yanlış Bir Davranış Değil mi?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• İyi olmuş gözü takım görsün

0|1
    0|0
  • yoo çok haklı bir davranış :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• gelip ortalık karıstırmasın

0|1
    0|0
  • Çok ayıp etmişler bence

0|1
    0|0
  • Aziz Yıldırım döneminde 5 ana branşta
    fenerbahçe 29
    Galatasaray 9
    Beşiktaş 4 kupa kazanmıştır.
    herkes haddini bilecek

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yanlış yönetimi kınıyorum !

0|0
    0|0
  • Gelmez ki Galatasarayın kapısı herkese açıktır aziz yıldırımdan büyüğü yok ona göre

0|0
    0|0
  • Bence ayıp edildi.

Neyse sorun şu. Türkiye de basketbol futbol kadar ilgi görmüyor tüm dünyada böyle gerçi (amerika hariç). Basketbolda adam gibi teknik direktör var adam sistemini kurdu çatır çatır oynatıyor takımı kupaları alıyor lakin Aziz baskete pek önem vermiyor. Zico, Yanal gibi bir çok kişinin emeğini yedi sorun şurada ub teknik direktörler 1 kez şampiyon yapınca taraftarlar onu yükseltmeye başlıyor işte Aziz bunu çekemiyor bu takım bensiz bir hiç mesajı vermek istiyor bu takımın sembolü benim benim sözüm geçer mesajını vermek adına teknik direktörleri gönderiyor bu yüzden. Haliyle Aziz döneminde Fenerbahçe futbolda düşüş yaşarken Galatasaray iyi bir ivme yakalamıştır. Mesela Alex sırf en fazla gol atan oyuncu olmaması için gönderildi. Senelerdir çuvallayan teknik direktörü takımda tutarken Alex, Zico, Yanal gibi kişileri takımdan gönderdiler. Şimdi Aziz diyor kırmızı kart görenleri göndericem. Diğer üçü neyse de Caner'i gönderirse asrın hatasını yapacaktır mumla arar onu.

0|0
    0|0
  • Gelmesin ya da gelsin sampiyon kimmis gorsu

0|0
    0|0
Yükleniyor...