Evet formları görelim kaç kilosunuz kaç şınav çekiyorsunuz?

1 yıldır sakatlıktan spora ara vermek zorunda kaldım kilo da aldım haliyle formum düşmüş.45 tane çekiyorum 90 kiloyum (ah önceden 70-80 bana mısın demezdi)

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Dur çekiyom şimdi.

Hiç ısınmadan direk çektim saatlerdir pc başındayım onunda hamlığı var sabahtan beri. 50 tane çektim fakat maksimum zorlamadım tahminim en az 15-20 tane daha rahat yapardım diye düşünüyorum. Çünkü yarın antrenmana gidicem lakin göğüs kısmında acıyı hissetim.

Eskiden spor salonuna gitmezken 60-70 çekiyordum. Sonra epey ara verdim şimdi spor salonundayım fakat şınav filan ara sıra çekerim oda maksimum 10-15 oluyor antrenmanda bench sonrası zaten acıyor göğüs ve kollarım. İnanmayan çıkar belki ama yüzümün gözükmeyeceğini bilsem çeker video atardım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bir tane bile çekemem

0|0
    0|0
  • 1.69 boy 60 kilo sifir sinav sporla isim olmaz cok saglikli cunku :)

0|0
    0|0
  • 54 kiloyum çekmeme gerek yok galiba

0|0
    0|0
    • neden ki herkes spor yapmalı :))

• Herkes spor yapmalı ama şınav yerine 1 saat düzenli yürüyüş ve buz pateni yapmayı tercih ediyorum 😊

• tamam spor varsa hayatında süper ya buz pateni yapıyorsun ya helal olsun ben denemiştim düşme korkusundan yandaki sınırlara tututuna anca dolaştım çok zor :D

• 60 tane cekebiliyorum :)

0|0
    0|0
  • sabah 10 tane çekebildim, fazlası olmuyor.

0|0
    0|0
    • gelişir ya bende ilk başladığımda öyleydi

• günde 20 kere düz şınav, 20 kere diz üstü şınav çekerim 50 tane de squat

0|0
    0|0
  • 30-35 en fazla

0|0
    0|0
  • Prensip olarak çekmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 3-4 Kaşık yoğurda 1-2 Çay kaşığı pulbiber at ve günde EN AZ 2 öğün yap istersen 3-4 öğünde yapabilirsin ve bunu 1 ay boyunca yap ayrı yeten spor yapmazsanda olmaz koş mekik Çek ve ayakta iken iki kolunu Öne uzat bacaklarını omuz genişliğinde aç 20-30 defa Eğil kalk ilkouldaki ÖĞRETMEN cezası gibi son anlattığım
    EIG İÇİNDE teşekkür 😜😇😉😛😜😝

0|0
    0|0
  • Daha 1 haftadır başladım.74 kg'luyum. Çok sigara içiyorum. En fazla 40 tane yapabilirim.

0|0
    0|0
    • kilon düşük ama başlangıç için kırk yapabiliyorsan süper

• başlangıçta zorlama kendini soğursun ya da sakatlanma olabilir o yüzden fazla hırs iyi değil bu sporda kendine zarar verirsin. ben bir arkadaş biliyorum birden ağırlığı 2 katına çıkardı 1 ay elindeki ağrı geçmedi :(

• Yok be reis. Her diğer haftada. 250 gram. Aylık 1 kg artırıyorum. İkinci aydan sonra ayda 2 kg diye gidicem. İlk hafta zaten sogudum reis 1 yıl daha çalışmamız lazım :D

• çift el 115 rekorum tek el 50 lerde sprocuyum boks

0|0
    0|0
  • 86 kilo 60 tane

0|0
    0|0
  • Boy 1 87 kilo 75 zorlasam 60 65 yaparm knk :)

0|0
    0|0
  • 83 kiloyum. Hiç 50 yi geçemedim. Soruyu görünce denedim 32 tane çektim. Aylardır çekmemiştim.

0|0
    0|0
  • 177 boy 83 kilo 23 yaş 2 tane anca günde.

0|0
    0|0
  • 66 kiloyum spor salonunda 70 tane çekiyorum hiç denemedim kaç tane yapabilirim diye

0|0
    0|0
  • 91 kiloyum 10 tane çekiyom sonra ölüyom ahaha

0|0
    0|0
    • hiç çalışmamışsındır yoksa artar hemen

• 78 kg.150 tane en güncel rakam

0|0
    0|0
Yükleniyor...