İsmail Kartal: Başarılı bir sezon geçirdik ve bırakıyorum. Sizce haklımı başarılımıydı Fenerbahçe?

Artık 2. liğidemi başarılı görüyorlar yoksa başka birşeymi? Ayrıca zaman zaman oyuncular parasını alamadı çoğu zaman tek kaldım zorluklar karşısında vs dedi ne düşünüyorsunuz başarılımıydı FB bu sene?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçe'nin özelliikle son haftalarda bu kadar düşüş yaşayacağını beklemiyordum ben sezon başında şampiyon olamaz Galatasaray Fenerbahçe'nin kadrosu çok daha iyi diyordum ve öyleydi de kadro kalitesi bizden çok daha iyiydi bence hocaları başarısız Galatasaray'a hediye etti şampiyonluğu özellikle geçen yıl en iyi olan iki bek düşüşte (Caner-Gökhan)

0|1
    0|0
    • doğru tespit arkadaşım da siz neşteri önce vurup italyanı sepetlediniz kolun kangrene dönüşmesini engellediniz biz ise kangren olup kolsuz kaldık.

• Aynen öyle kardeş o Prandelli gitmese Fener şampiyon Galatasaray ise 7. veya 8. sıralarda sürünerek bitirecekti

• Her sene bir takim sampiyon olsa lig diye bir sey kalmaz. ikincilik elbette basaridir. Sampiyonlar ligi biletini aldi sonucta.

0|1
    0|0
    • CL biletini almadı ön elemeyi geçemezler gibi geliyor uefa ya devam eder FB büyük ihtimalle.

• Biraz zor tabi manchester united gibi takimlar var. Ama mantikli bir transfer politikasi izlenip dogru bir hocayla anlasildigi taktirde mucize olmadigini dusunuyorum. Tabi aziz yildirimin baskan oldugu bir kulupte bu ne kadar mumkun olur orasi da ayri bir muamma.

• İmkansız tabiki değil ama çok zor.

• Başarı? Neye göre başarı?

0|1
    0|0
    • 2. olduk zor şartlar vs dedi.

• Yönetimin, teknik kadronun ve takımın komple değişmesi lazım. Aziz Yıldırım ile olcak iş değil bu. Volkan, Emre gibi şerefsizlerin gitmesi lazım. Yaş ortalamasının düşmesi lazım. Bıdı bıdı yapıyo orda "Türkiye'nin en yaşlı ama en fazla mücadele eden takımıyız" diye. Küfretmek istemiyorum.

• Bencede köklü değişik lazım katılıyorum.

• Fenerbahçe için başarı tabi :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...