Arkadaşıma benim için ne düşündüğünü sor dedim, yarın soracak; sizce olacak mı?

bi çocuk var.enbaşta bana ilgili davranmıştı.aynı işyerinde çalışıyoruz.ama ben enbaşta uzak durdum tanımadığım için.arkadaşımın en yakın arkadaşlarından biri.bugün ona durumu anlattım,düzgün,güvenilir biri olduğunu söyledim.o da yarın kızarkadaşının olup olmadığını soracak.bende güzel, dikkat çekici biriyim.oda dik duruşlu, asil, dürüst bi çocuk.ama aynı işyerinden kabul edip etmeyeceği konusunda tereddütüm var.bi de bugün onu görünce çok sevindim,onun için gayet yakın,güleryüzlü davrandım.bu benim için bi artı mıdır, yoksa eksi midir?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• kız kısmısın sen biraz ağırdan sat kendini. çok da ölüp bitiyomuş gibi bir izlenim uyandırma sakın. olacağı varsa da olmaz o zaman

1|0
    0|0
    • hayır tabiki öyle yapmadım. ama çok resmi ve soğuk da davranmadım. o da bana karşı öyleydi ama bilmiyorum olacak mı, merak ediyorum.

• iyi yapmışsın o zaman

Erkekler Ne Diyor 2

• araya ne zaman bir aracı girse hep bir sıkıntı olur.keşke aracı olmasaydı

0|0
    0|0
    • ama başka türlü olmaz. o kadar riske atamam kendimi çocukan emin değilim çünkü. beni söylemeden sadece yakıştırdım sizi falan diyecek.

• anlar mı diyosun benim söylettirdiğimi

• kafası çalışan biriyse anlar

• bu senin için olumlu, güzel, asil birşey. onun için de heyecan verici, muhteşem bir deneyim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...