Benim boy 1.70 ve 57 kg mım cok cılız vücudum var sporla kilo alabilirmiyim hem kas hem kilo veya önerileriniz neler?

Hayatımda 60 kg'ı görmedim ya kıpır kıpır 2 dk yerinde duramayan insanım vede asırı üşengec

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sana açık ve net söylim ben kilo alamıyorum metabolizmam hızlı gibi seyleri aklından cıkar saglam protein ve karbonhidrat agırlıklı kaliteli besinleri tüketecen ve sağlam idman yapacan her türlü kilo alırsın

0|1
    0|0
    • 4 aylık bir maraton beni bekliyor zaten

• Faydasını göreceğiğn kesin ama güçlü bir irade lazım bu spora

• irade demek ben sigara alkol nargile kesinlikle yoktur asla da olmadı tam bir koşu manyağıyım sporu seviyorum her türlü bir bakalım salona

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Yerinde duramayan ve aşırı üşengeç mi burada bir çelişki var bence yalan söylüyorsun yaşında 18 in altında büyük ihtimalle git spor salonuna vücut yap 1 sene 2-3 ayla olacak iş değil 10-15 kilo alırsın kas olarak tabi sonra burnun kalkar hadi eyvallah

0|0
    0|0
    • kardeşim işime gelmedi mi üşengeçim ama veya cok sevdiğim bir olay varsa kıpır kıpır bu celişkini çözer mi yasım 23 beni kendinle karıstırma nefret ederim götü kalkık insanlardan giydiklerim üstümde dursun istiyorum

• biri şu ayştaynı alkışlasın yem atmısmıs ben sana atıcam yemi görcen derdin ne olm senin vücut yaparak kilo almak istiyorum sana giren cıkan ne? sendeki beyni kuşa taksalar kanatlarını götüne sokar kafasını toprağa gömer a. q

• Belli zaten

• Yemek ye

0|0
    0|0
    • deniycem kardeşim önerin için cok sağ ol aklıma hiç gelmemişti neden aklıma gelmedi acaba ya tabi ya yemek yemeliyim... yeterli mi senin için?

• Vücut ölçülerimiz aynıydı 4 ay önce, spora başladım body e şu an 63 kiloyum ve yapılı duruyorum. Haftada 3 gün çalışma ve iyi beslenmeyle istediğin duruma ulaşırsın

0|0
    0|0
    • Şu sınavlar bir bitsin soluğu salondo alıcam o zaman teşekkürler... zaten cılız olmasına rağmen karın ve göğüsde yapı var 35-40 şınav rahat cekiyorum cabuk asama kaydederim diye düşünüyorum

• Umarım istediğin düzeye gelirsin...

• bazi insanin bunyesinden kaynakli biesey. istedigin kadar ye ic alamazsin

0|0
    0|0
  • Çok yemek ye ve kas çalış hem kas yapmış olursun hem de daha hızlı kilo alırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...