Body - Fitness den gercekten anlayan gelsin?

arkadaslar ben Bodybuilding yapiyorum 9 aydir bu spora baslarken 78 kiloydum 2 ay oncesine kadar 87-88 kg falandim tabi daha yapili duruyodum su son 2 aydir kilom 84-85kg yani fazla bir degisiklik yok daha ince yapim oldu bu neden kaynaklandi acaba iyi mi kotu sonuc? Not : Boyum 185-187 arasi

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• 1 2 kg zaten elbise vs gibi şeylerden dolayı hatalı ölçümdür gerisi de ya yağ yakmisindir ya da klasik kilo kaybıdir

0|0
    0|0
    • sabah ac karnina elbisesiz hocam. ailedekiler simdi daha haciùli durdugumu soyluyoalr ama bence oyle degil

• Kendini nasıl gördüğünu boşver sayısal verilere göre hareket et. Ben her geçen gün kendimi daha küçük kassiz görüyorum ama tam tersi. Hastalık gibi birşey

• aklıma ilk bu geldi ; http://i.hizliresim.com/VVQpGy.jpg

0|0
    0|0
  • antremanda 12-15 tekrar arası çalışıyorsan kaslar büyümez, şişer. bir süre sonra eski haline döner. eğer ilaç kullanmıyorsan 6-8 tekrar ağır girmelisin.

0|0
    0|0
    • onceden 5-8 tekrar calisiyodum agir kilo
      Simdi 3 haftadir 12-15 arasi calisiyorum kaldirabildigim en agir kilo. cok tekrarda kas buyumez demissiniz genelde herkes boyle calismazmi yoksa bu tekrarlar daha cok define mi olmayi saglar demek istediniz?

• evet katiliyorum bu programa basladigimdan beri kendimi daha kucuk gormeye basladim yarin yeni bir hafta yeni tekrar sayisi demek. tesekkur ederim sporla kalin :D

• ben teşekkür ederim dostum.
      go hard or go home !

• Bu iyi bişi yağlarını yakıyorsun devam

0|0
    0|0
  • 100 kilo olsan iyi ama gobek seklinde değil kas seklonde

0|0
    0|0
Yükleniyor...