Beni arayan rahatsız eden numaralara n'apabilirim?

2 gündür tanmadığım bi numara beni arayıp duruyo.Aradığınız kişi burda değil yanlış numara diyorum yine arıyo açmıyorum bunun hakkında napabilirim savcılığa mı verilir numara ve fazla uğraştırır mı beni ?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• savcılık fazla uğraştırır ver telefonu erkek kardeşine yada bir arkadaşına bir güzel ... korkutsun dahada aramaz

1|0
    0|0
    • Daha güzel evet ama inan tek bi erkek bile yok yanımda

Erkekler Ne Diyor 10

• Savcılığa veririsn tabiki eninde sonunda bulurlar o kişiyi. Bi dahaki aradığında eğer tekrar ararsan savcılığa veririrm gibisinden bişeyler söyle baktın yine arıyo o zaman ver savcılığa. Savcılığa verdiğin zaman senin telefonun falan dinlenior haberin olsun.

0|0
    0|0
    • benim ki de mi dinleniyo ? Of ya benim ne suçumvar ama

• tabiki seninkide dinleniyor aynısı teyzemin de başına geldi seninde onunda dinleniyor.

• Verme savcılığa çok uğraşırsn, parandan da olursun. Git yeni bi hat al. Turkcellsendr *253# yap özelden arıyamasın kımsr.

0|0
    0|0
  • Çoğu telefonlarda kara liste özelliği var yazıyorsun numarayı o numaraya kapalı atıyor kendini

Farklı farklı nolardan dan aşırı rahatsız ediyorsa ver gitsin dilekceyi

0|0
    0|0
    • onu yaptım zaten ama hala arıyo.O özellik reddetmekten başka işe yaramıyo

• Yokmu çevrende hiç küfür dağarcığı geniş bi erkek aradığında ver ona sövüp saysın bırakır

• Yok işte babam bile yaımda değil okuyrum yurtta kalıyorum aradaş ta yok

• Samimi bir erkek arkadaşına ver telefonu Ağzı iyi küfür eden olursa makbuldur. ( Bu gibi durumlarda kendini avukat emniyet mensubu asker gibi tanıtırsan o da etkili.)

0|0
    0|0
  • Polise git önce.

0|0
    0|0
  • Sende onları rahatsız et .

0|0
    0|0
  • Telefonunu ailenin erkeklerinden birine ver. G*t dönmedikçe adam olmaz o..

0|0
    0|0
  • iyi küfür bilen bi erkek arkadaşa verip iyice sövdürülür:)denendi işe yarıyor genelde

0|0
    0|0
  • gir bi abazaların sitesine ver o numarayı o daha çok rahattsız olcak emin ol

0|0
    0|0
  • savcılığa versen de ilgilenmiyorlar. telefondan numarasını engelleyebilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ne aptal ınsanlar var ya.sırf rahatsız etmek ıcın herseyı yaparlar.

0|0
    0|0
    • Aynen filizi arıyorm diyip duruyo inanamıyorum sana diyo bide

• yok ya da ne alaka ?

• ben hattımın son rakamını değişmiştim.meger kullanılmış hatlardan biriymiş.aldığım yerde bu konuda uyarmadı.benide aynı şekilde aradılar.sordugumda hattı yedekledgmden dolayı oldugunu söylediler.belki sendede böyle bişey oldugunu sandım

• telefonlarda ayarı oluyor ki savcılıkla felan uğraşma hiç telefonunu özel aramalara kapat yeter:)

0|0
    0|0
  • Gizli numaralara seni aramalarını engelleyebilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...