Neden insanlar bu kadar duyarsız?

Bu sabah okula gittiğimde,ki okuduğum yer gerçekten soğuktur,kampüste yavru bi köpek gördüm,o kadar sevimliydiki soğuktan kendi kendine büzülmüştü,içim parçalandı gittim kantinden birşeyler aldım,kendi elimle yediriyordum,gelen geçen gülüp başka yer bulamadın mı,çok komik ya filan diyodu benim anlamadığım neden komik buluyorlar böyle birşeyibu kadar mı duyarsız bu insanlar.Sorsan savunmalarıda hazır önce insanların karnını doyur.O benim görevim değil başımızdakilerin görevi ama bunu anlamıyorlar işte,hayvanların dili yok dertlerini anlatamıyorlar.Her gün besliycem o köpeği kim ne derse desin.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• +++++++++ Süpersinnnnn

köpekleri çok seviyorum sakın incitme onu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• seni öyle yadırgayan insanların bi kısmı öyle değil aslında .. günümüzdeki popülerlik anlayısı başkasını aşagılayarak yada gülerek kendilerini farklı kabul ettirmeye çalısıyolar

0|1
    0|0
  • Soru nerede ? İyi bir şey yapmışsın ama neden anlatıyorsun ? insanların karnını doyurmak niye senin görevin değil ? Gülüp geçenler hadi yanlış davranmış ama onlar doyurmak zorunda mı ? Bin bir çeşit hastalık var sokakta ki hayvanlardan ? Bu arada insanlar duyarsız ise sen köpeği doyurmuşsun sen ne oluyorsun ? İnsan değil misin ? Off tez ödevi kafamı gibti attı. takma beni

0|0
    0|0
  • aynen bizim kampüstede vardı kantincide bişeyler veriyodu bizde tabi yardım etmek lazım hayvanların ağzı var dili yok zaten öyle düşünenlerde aciz kendinden baskasını düşünmeyen tipler zaten hele bide soğuk zaten cok iyi yapıyosun tebrik ederim hayvanlara merhamet edene Allah da merhamet eder

0|0
    0|0
  • Besle insanlar konuşur sen kimseyi takma insan sevgi ile yaşar senin hakkında konuşanada lafı sokmalısın ezdirme kimseye kendini bence sen aşık olunacak kadınsın.

0|0
    0|0
  • Besle kardeşim besle. Bırak onları da takma.

0|0
    0|0
  • Keşke herkes benim gibi duyarlı olsa.Doğru olanı yapmışsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bırak sen o saçma insanları başka lafları yok zaten sen bakmana devam et komik bir olayda yok kendileri ot kadar faydasız olduğu için garipsiyorlar ki her zaman hayvana daha fazla değer veririm

0|0
    0|0
  • sen doğru olanı yapıyosun ya gerisinin ne önemi var.zateneminim o dalga geçenlerde köpekten daha az değere sahip insanlardır

0|0
    0|0
Yükleniyor...