Seviyor mu sevmiyor mu?

tam 2buçuk sene oldu . bi tanıdığımizn evine gitmiştim. bahçede tekbaşıma arkam dönük bir şekilde oturuyordum yan binadada o oturuyomuş bianda önüme doğru birisi bişeyler atmaya başladı ne olduğunu anlamadım başta sonra oraya doğru yöneldim ve onun olduğunu farkettim bundan daha öncede bana baktığını hissediyorum . bana yakın olmaya çalışıyo. nereye gitsem orda oluyo. her önünden geçişimde laf atıyo. gözlerine derin derin baktığımda veya onun bana baktığını farkettiğimi anladığı zamn gözlerini benden kaçırıyo. Onun ablası arkadaşımın ablasıyla arkadaş ve arkadaşım onun ablasıyla ablası konusrken onun beni sevdiğin söylerken duymuş arkadaşım o gün bana gelip bunları anlattı. ilk önce heyecanlandım ve içimde değişik duygular hissettim . bunu öğrenmeden öncede ona karşı bişeyler hissettiğimin farkındaydım ama onun beni gerçekten sevip sevmediğini merak ediyorum lütfen bana ne olduğunu söyleyin...

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Seviyorsa konuşur. Beklemede kal.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 1

• kac yasında bu cocuk ... laf atmalar önüne birşeyler atmalar cok cocukca hareketler ama :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...