Demet Akalın'ın Giderli 16'sını nasıl buldunuz?

Amaçsızlık böyle bir şey işte gençler. Paso eski sevgiliye göndermeler,hep bi amaçsızlık.hayır yani sizin işiniz gücünüz yok mu bacım?zaten o kadının dönme ihtimallerini kurcalıyorum.böyle bir iticilik yok.koca eskite eskite bi hal oldu.biz daha ilkini bulamadık kadın götürüyo.bıyıklısından baby faceini.ah,ah.hem zaten bir şey diyim mi demetciğim? ibrahimin seni bırakması da iyi oldu.sende otur dur aşk acısı çekmeye devam et.tam 7 yıl olmuş sahiden ama bak 8'e giriyoruz hahahha kıyamam ya.ay aman işte öyle.siz nasıl buluyosunuz sosyal medyayı stand upı sanan kezban demeti?

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• demet akalın yazısını duyunca yazını hiç okumadım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• öyle yada böyle hatun istediğini alıyor, istediğini bırakıyor. gizlenecek birşey yok keşke cesur sorsaydın

0|0
    0|0
  • link

her biri ayrı güzel.

Yıkıl karşımdanı dinlesenizya bi. süpermiş.

0|0
    0|0
  • yanında hizmetçi olara mı çalışıyorsunda kendi yazmıyorda sanamı yazdırıyor işn yokmu seninnnnnnnnnnnnn

0|0
    0|0
  • tülaaayyy nolur geri dön tülaaayyyyyyyyyyyyyyyyy

0|0
    0|0
  • ben harika buldum en beğendiğim şarkılar

türkan

Yılan

demet yine yapmış yapacağını. helal olsun.

0|0
    0|0
  • Okumadim.

BIri ozet gecsin.

0|0
    0|0
  • aynen katılıyorum

0|0
    0|0
  • giderli sarkilar parcasini severek dinliyorum..

0|0
    0|0
  • kendini dinlettiriyor yaa her sekilde..

0|0
    0|0
  • harbidende gideri var hakkını yememek lazım kadının

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• O kadar laf söylemişsin, yerden yere vurmuşsun da takip etmekten geri kalmıyorsun. Kadının her şeyini biliyorsun. Demet Akalın'ı seven biri değilim, yeni albüm çıkardığını bile bu siteden öğrendim ama sen daha iyisini yapamıyorsan kimsenin işine laf atmak yanlış. Yaparsın daha iyisini ondan sonra yerden yere vursan kimse sana karşı çıkmaz.

0|1
    1|0
  • Kendine hakaret eden bi cocugu hapse attirmis demet akalin.

0|0
    0|0
  • ibrahimden sonra çok bozdu :(

1|0
    0|0
  • bacım demeti kıskanma karı paraları götürüyor sende evinde otuyorsun buda bir gerçek .ibrahim kutluay o kadınla evlenrek zaten hayatının hatasını yaptı anlamıştır sonradan ama neye yarar susup oturuyor şimdi .karısının eski sevgililerini görüyordur sürekli yazık .

0|0
    0|0
  • Bulmadım.

0|1
    0|0
  • ben güzel buldum en güzeli yılan

0|0
    0|0
  • ayyy manyak mısın be tüylerim diken diken oldu:(

0|0
    0|0
Yükleniyor...