Düzenli spor ve diyet yapan özellikle erkek (daha disiplinli ve daha kafa oluyor) bana yardim edecek sürekli konuşacak biri var mi?

Düzenli spor ve diyet yapan özellikle erkek (daha disiplinli ve daha kafa oluyor) bana yardim edecek sürekli konuşacak biri var mi?

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Yardım edebileceğim konuda ederim fakat onun dışında konuşma olmaz

0|0
    0|0
  • 3 ay önce başladım. Gidiyorum yani gitmeyede kararlıyım. Vazgeçmek yok :D

0|0
    0|0
  • spora yapıyorum ama düzenli beslenmediğimden pek bir işe yaramıyor gibi benim de

0|0
    0|0
  • Anlamadığım, profilinde fotonun üstüne "bütün erkeklerin allah belasını versin" yazıyon, burdaysa özellikle erkeklerden yardım ediyon! amaç? :D

0|0
    0|0
  • Yaptigim spor diyet gerektirmiyor ama devamli spor yaparim konusmak istersen ve yardima ihtiyac duyarsan mesaj atman yeer ;)

0|0
    0|0
  • Vardır çıkar şimdi

0|0
    0|0
  • 3 ay flan oldu spor ve fitness deyim aylık 8 kilo verdim ve düzgün bir şekilde kas yaptım buyur =)

0|0
    0|0
  • spor kolay ama diyet zor iş ya, boğazıma dikkat edebilseydim zaten süper olacaktı :D

0|0
    0|0
  • Haftanın 6 günü günde 3 saat lisanslı sporcuyum ne konuda bilgilenmek istiyorsun

0|0
    0|0
    • Diyet kankasi gibi bisey olmak istiyorum bıkmadan sıkılmadan sadece diyet ve spor konuşsak biri

• Diyetine sen karar vermemilisn antrenörün yok mu ne zaman istersen yardımcı olabilirim sıkıntı yok

• bende bunların arasında en iyileriyim :)

0|0
    0|0
  • Spor düzenli yaparı ama diyet etmem hamurişi yerim hamur kuvvettir

0|0
    0|0
  • Ben Hergün spor yaparım da kafa dengi olcagimizi sanmam

0|0
    0|0
  • yardım edebilirim konuşabilirim ki uzmanllık alanım

0|0
    0|2
  • Spor hakkında bilgimi istiyorsun?

0|0
    0|0
  • Diyet kankası istiyorsunuz lakin profilinizde tüm erkeklerin belasını versin diye yazınız var. Garip bir durum. Burada ki erkeklerden hayır gelmez bir iki konuşup sana yakınlık kurmak isterler. Bence bir bayan arasanız daha iyi olur.

0|0
    0|0
    • İkisi ayni şey değil...

• Birine veya birilerine kızmış olabilirsiniz lakin bu tüm erkeklerin aynı olacağı anlamına gelmez. Siz arkadaş edinmek istiyorsunuz bunu anladım zaten ama demek istediğim hakaret ettiğiniz cinsten arkadaş edinmek istemenizdir. Aşk olarak yazmış olabilirsiniz veya başka bir şey ile alakalıdır ama o alanda erkeklere hakaret etseniz bile tüm erkekler kelimesi bozuyor işte. Benim size tavsiyem burada böyle abazan erkeklerin cirit attığı bir site yerine vücut geliştirme sitelerinden aramanızdır. bodyforumtr mesela orada var diyet bölümü şu an ki durum nasıl bilmiyorum ama ben 3-4 sene öncesi üyeliğim vardı efendi aklı başında insanlar vardı geçenlerde baktım o üyeler artık yok şimdi ki üyeler hakkında bir şey diyemem fakat o sporla ilgilenenlerin sitesi, abazanların kız peşinde koştuğu siteden daha hayırlı olacağını düşünüyorum sizin açınızdan tabi karar size ait tabi.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...