• Sor
  • Bence

Kadınları en iyi anlatan söz sizce hangisi?

Kadın; denize benzer... Kimi zaman dalgalı.. Kimi zaman çarşaf gibi düz ve pırıltılı.. Geceleri seyrine doyum olmayan güzellikte... Denize ne atarsan at.. Nihayetinde hep kıyıya vurur ..mu?..:)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• her şeyi büyütebilme özelliğine sahip varlıktır.- ona sperm verirsen, sana bir bebek verir.- ona bir ev verirsen, sana bir yuva verir.- ona sebze verirsen, sana yemek verir.- ona bir gülücük verirsen, sana kalbini verir...kısaca kadına ne verirseniz verin geliştirir ve büyütür. yani ona pislik (verirsen) yaparsan da, bir ton bok olarak geri alacağından şüphen olmasın.

• süpermiş..:))teşekkür.+1 puan.

• Öncekileri Göster
    • Mahcubiyetten yüzüm al al oldu :P

• hmmm çok iyidi bu. başarılı, sophia

Erkekler Ne Diyor 12

• Türk Dil Kurumu Güncel Sözlüğü'ne göre;Kadın : 1. Erişkin dişi insan, hatun, hatun kişi, zen:2. (sıfat) Analık veya ev yönetimi bakımından gereken erdemleri, becerileri olan.3. (mecaz ) Hizmetçi bayan.4. (eskimiş) Bayan.olarak tanımlanmıştır. Tanımları beğenmeyenler için likimiz aşağıdadır :))))Aşağı burası oluyor : link Atasözlerimizden "kadının fendi, erkeği yendi " en iyi anlatan sözdür. Başka söze gerek yok :))

• link çok verimli olmuş.övgü mü yergi mi ?:))teşekkür.

• Öncekileri Göster
    • tam düşündüğüm gibi..:))

• :))

• denize atarsın kıyıya vurur:)

• evet aklını kulanıp zamanında yüzme öğrenmiştir .))

• :)

• her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır ama aynı kadın insanı vezir de eder rezil de

• her başağrılı kadının arkasında da bir erkek..:))teşekkür.

• 21gün

kadın demek hayat demek, yeri gelip evlat sahibi olup erkeğini mutlu eden;yeri geldiğinde çocuğunu mutlu eden, aynasında kendisine hayran olan mucize demek!!!

• 21gün

Kadın, varoluştur.
      Hem sestir hem sessizliktir.
      Kadın herzaman herşeydir ama kimileri yüzünden şimdilerde sanki bir hiçtir

• vıdı vıdı ve dır dır :)))))

• kadınlar güvercin gibidir bırakırsan uçar biraz sıktınmı .ıçar.

• bırak gitsin dönerse senindir...sanki sevmiyorda güvercin besliyorsunuz:))teşekkür.

• Güzel bir nü resimle altında bir not ; Ve Tanrı Kadını Yarattı...

• ve erkek de tanrı yarattı demedi..!:))teşekkür.

• hımmm ?

• kadın gül bahçesi gibidir ilgilenirsen seversen eşsiz güller açar umursamaz ve ilgilenmezsen ona baktında göreceğin tek şey bir avuç topraktır

• "Toprak gibi olmalısın.. Ezildikçe sertleşmelisin! Seni ezenler sana muhtaç kalmalı ! hayatı sende bulmalı".
      diyor.(can yücel) yani toprak dahi olsak sevilesi..:)teşekkür

• kadın anadır kadın yardir cennet ayaklarının altındadır yaa =)

• Kadınlar kumarhane gibidir. Kazanırken yanındadırlar ve iyi gelirler, kaybederken ise yokturlar ama ne olursa olsun daha fazlası için tekrar tekrar onlara dönülür..

• hımm benzetme pek hoş olmasada sonunu iyi bağlamışsınız.teşekkür.:)

• Öncekileri Göster
    • en iyi erkek pişman olan erkektir kuramını hatırlattığı için..:))

• Memeleri var. Memeler kutsaldır.

• Bunun için mi gözlerimi kapattırdın :P

• Öncekileri Göster
    • hayır ayıp olmadı affedici özelliğimiz var ama unutmayız..:))

• yine meme dedin..bi fetişlik sezdim ben

• Sophia nın cevabı güzel, üstüne söz söylemek olmaz. (bknz --> kibar feyzo "ağa pökünün üstüne pok mu olur la") :))))))) Bana göre de varlığı da yokluğu da ayrı bir dert veya mutluluk olan çiçekler diyeyim :) Bizi üzdüğünüz zaman hem kızıyoruz hem de seviyoruz, napsak ki biz sizleri :P

• sevmeli en iyisi..:))teşekkür.

• Henüz söylenmemiş olan sözdür.

• e işte onu söylemenizi bekliyoruz..:))teşekkür.

• Öncekileri Göster
    • tamam sophia gözlerini kapasın..:))siz söyleyin.

• Kapattım gözlerimi :P

Kızlar Ne Diyor 6

• aşık olmak erkeğe yakışır, kadın zaten aşktır...

• aslında yanlış kadın yoktur,ters istikametten gelen erkek vardır..:))teşekkür.

• "Bir erkeği eğitirsen, bir kişiyi eğitmiş olursun. Bir kadını eğitirsen, tüm aileyi eğitmiş olursun."Atasözü.Bence bu.

• eğitim şart..:))

• Evet.

• Her durumda evlenin. İyi bir karınız olursa mutlu olursunuz. Kötü bir karınız olursa filozof olursunuz...

• bu kadar gök gürültüsünden sonra bu yağmuru bekliyordum da demiş,sokrates..:))teşekkür.

• Rica ederim:))

• Aslında kadın su gibi bulunduğu kaba uyar. Kadınlardan şikayet eden erkek hatayı kendi kalıbında aramalıdır...:)))

• hayy bazılarının kalıbına..:))teşekkür

• Öncekileri Göster
    • @sezen275: Ben bu sözü sevdim. Anneme söyledim, annem de sevdi. Hatta evdeki hacı ninelere söyledim, onlar da onayladı.

• :)))) bu sözü ben de çok seviyorum. hele anneler de sevdiyse :)))) çerçeveletip evde duvara asmak lazım. evdeki erkek de şikayet etmeden önce bakar ve vazgeçer :)))

• Kadinlar herseye ilham veren yaratiklar:) bir degil bin soz yazsak gene tek bir kadin icin bence arpa boyu yol gitmis olmayiz.

• yaratıklar..:))teşekkür.

• Kadın: biyolojik olarak; memeliler grubundan doğurgan süt veren kişidir. psikolojik olarak; dünyadaki en dayanıklı varlıklardandır. bir bambu kadar sağlamdır. toplumda eziliyo gibi görünsede bu gücünden kaçnaklıdır güçlüyü gücünü farketmeden ezmek isterler çünkü. eğer bu erkeklerde olsaydı dayanamazları. fizlyolojik olarak; Allahın büyük bir sanatıdır doğa kadar güzel kadını yaratmıştır estetik yapmış ve belirli güzel ölçülerle oluşmuştur. büyüleyicidir. dinsel olarak; el üstünde tutulan bir varlık Allahın en güzel ve özenerek yarattığı bir canlıdır. Allahın iffetiyle şerefiyle onuruyla yarattığı dokunulması zor güzelliktir. cinsel olarak; kadın kıvrak büyüleyici anında hipnotize eden kendine köle eden müthiş dalgalarla gerek aslan gerek panter gerek yılan gibi kıvrılarak erkeğini baştan çıkarandır. aile olarak; çocukları için canını verebilecek biri yuvayı derleyip toparlayan ailesini aç bırakmayan kocasına masaj yapan çocularıyla oynayan ve onları büyütüp bakan cennetlik kişidir.ders olarak; erkeklerce çözülmesi gereken bir denklemdir.

• belgesel gibi..:))güzel olmuş teşekkür..

• Öncekileri Göster
    • Denklemi cözelim de, 3. dereceden 5 bilinmeyenli denklem gibisiniz. Bilinmeyeniniz cok denklemler az, cözemiyoruz :D Fazlalik olan bilinmeyenlerde bizlere yardim edin ki biz de denklemleri cözebilelim degil mi :PP (bknz -> erkeklersoruyor.com ) :D

• bazı yerlerde fazlalıkları seviyosanız cefasınada katlanacaksınız ;)

Yükleniyor...