Sen olsaydın ne yapardın?

Hepinizin başına gelmiştir hoşlandığınız biri var arkadaşınız ama o sizi hiç takmıyor v.b bu gibi durumlarda kaldığınızda ne yaparsınız?

Nasıl onu kendinize bağlayabilirsiniz veya daha yakın olabilmek için neler yaparsınız?

Güncellemeler:
kızlar genelde peşini bırakmıyo elde edene kadar devam nasıl böyle olmayı beceriyosunuz

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• bir gün iyi davranırdm ilgime alıştırırdm sonra bi müddet görmezdn gelirm sonra okula gittiğim saatler belli bazn herhangi bi derse girmiyorm mesela 1,2,3,4 e giriyorm 5 girmiyorm 6,7 yine giriyorm dolayısıyla sevgilisiyle mi konuştu diye merk ediyor sonra sevgilin varmı öğrenmeye çalışıyor temas önemli tokalşmayı bahane ederk elini tut hoşuna gidecektr gözerine bakma gözgöze gelmeye çalış o bakınca başka yere bak gülümse bunlar kesn işe yarıyr:)uygula anında aşık edersn:)

0|1
    0|0
    • senin dediğn aynı seyi bi kızda bana yapıyor kız çok güzel değil ama takıntı haline geldi aynı şeyi bana yapıyor bi gün sürekli bana bakıyor sonra bakmıyor ama arada göz göze geliyoruz sinir bir durum

• başka şehirde sadece haftada 1 geliyor

• o kadr tecrübeli değilm:)

Kızlar Ne Diyor 4

• gercekte istiosam elimden gelen herşeyi yaparım..gözlerimle etkilerim sözlerimle yetkilerim bu iş benim olur :)

0|0
    0|0
    • hiç pas vermiyosa

• neler yaparsın peki aynı şehirde değilsiniz sadece arada sizin mahalleye geliyo haftada 1 falan

• isterse bi saat gelsin gözlerime baktıgı zaman zaten unutmaz bni bidaha ister..sende etkile yani..bi şekilde..

• Bişey yapmam cunku ne yapsam bı bka yaramıyo en ıyısı vazgecmek

0|1
    0|0
  • araya arkadaş sokarım, illaki aklına girer benimle çıkma fikri. hayır derse haberim yokmuş gibi davranır konuyu bi daha açmam. evet derse bi şekilde ayarlanılır zaten

0|0
    0|0
  • onun en kötü anlarında özellikle yanında olurum arada birde olsa hatrnı sorarrım çok üstüne gitmem ama alttan alttan alt yapı hazırlarım :))

0|0
    0|0
    • senin o kadar yakınlaşmana izin vermiyosa

Erkekler Ne Diyor 1

• onun dışında bi hayatımın da olduğunu ve onun varlığına çok da ihtiyacım olmadığını ona gösteririm.bu tip bayanlara bunu yaptığında senin hayatına katılma isteği doğuyor içlerinde birden.maceraya atlamak gibi geliyor onlara.

0|0
    0|0
Yükleniyor...