Internette tanıştınız ve ilk kez kamerada göreceksiniz...

nasıl birini görmek isterdiniz karşınızda.karşınızdaki insan rahat mı olmalı,heycanlandığını belli mi etmeli,gülümsemeli mi,rahatlığın dibine vurup yatarak mı yazmalı:) ay bilemedim öyle işte...ne olursa hayal kırıklığına uğrardınız ve soğurdunuz?

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Kameraya el sallasın :D

0|1
    0|0
  • Bir anda soğumaz insan çok absürd şeyler yapmadıktan sonra, rahat ol içinden geldiği gibi davran.

0|0
    0|0
  • kızlar kamera açarda ben onları uyarayım..teknoloji gelişti.kamera açarsan dikkat edin sizi kayıt etmesinler..kayıt etme programları var onlar videoyu kayıt eder aklınızda bulunsun..

1|0
    0|0
  • ne hissettigime bagli normal arkadassa rahat olunur duygusal bag varsa ister istemez heyecan olacaktir zaten

0|1
    0|0
    • duygusal bi bağ var diyelim.ama ilk kez görcen.ne hayal kırıklığına uğratırdı seni mesela

• hayır ya ama nasıl biri görmek istediğindende emin olamıyorum.yani nasıl davranmalıyım bilemedim

• ne kadar yüzeysel..

0|0
    0|0
  • ilk olara o görüşeccceğin kişi ile muhabbetinn ne bboyutta olmasını istiyorsun ona gore yazacam.

0|0
    0|0
    • ne boyutta derken.düzeyli ve düzgün bi arkadaşlık diyim var gel sen anla gerisini

• rahat olma ilk,endişeli görün birde hep o konuşsun sen dinle.bu ilkinde tabi

• gülümsemeli bence rahat olması soguturdu beni

0|0
    0|0
  • doğal rahat olmalı

0|0
    0|0
  • Adriana Lima'yı görmek isterim.

0|0
    0|0
  • benim netten son 3 buluşmamın ikisinde ilk günden seviştik

ciddi derecede yozlaşmış artık ortam

en başta da ben zaten sırf şeyimin isteklerine göre yasıorum

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Valla benim öyle tecrübem hiç olmadı bilemedim ne diyim ama gevşeme , az sempatik o kadar ...

0|0
    0|0
  • gülümsemelisin.gayet ılımlı olmalısın.Hanı hersey yerınde olmalı ya o sekilde olmalı annem.Kader arkadasların var yanı burda:)

0|0
    0|0
  • insana benzeyen birini görmek isterdim :)

0|0
    0|0
  • yani rahat ol ama öyle yatarak da yazma yani heyecanlanmana gerek yok sakin ol

0|0
    0|0
  • daha hiç görüşmediğim biriyle kamera açıp konuşmazdım.

0|0
    0|0
    • önce görüşüp sonra mı açardın?

• arkadaşlarımla tanıdıklarımla konuşuyorum görüntülü ben.. yoksa asla konusmam

• hayalkırıklığına uğramam sanırım..doğal olsun yeterli.

0|0
    0|0
  • Hiç heyecan duymadım duymamda.

Çirkinse :(

0|0
    0|0
  • Ay nasıl gözüküyorum acaba diye sürekli kendini kesme karşındakine bak.

0|0
    0|0
  • salatalık ya da kil maskesiyle çık. alabildiğine doğal halin olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...